Home Akcesoria Młynki

Młynki

Kategorie
Cena
-
Sprzedawca
Sortuj wg

Showing 1 – 20 of 230 results

Młynek do konopi to małe urządzenie służące do mielenia kwiatów marihuany na mniejsze kawałki, co ułatwia ich palenie lub waporyzację. Młynki zazwyczaj mają dwie lub trzy komory: górną komorę, w której umieszczane są kwiaty, środkową komorę, w której gromadzą się zmielone pąki, oraz dolną komorę, w której zbiera się kief (drobne sproszkowane cząsteczki trichomów).

Dostępne są różne rodzaje młynków do konopi, w tym:

Ręczne młynki: te młynki to zazwyczaj małe, ręczne urządzenia z korbą lub uchwytem, który obraca się w celu zmielenia kwiatów.

Młynki elektryczne: Młynki te są zasilane bateriami lub gniazdkiem elektrycznym i wykorzystują silnik do mielenia kwiatów.

Prasa do pyłku: Prasa do pyłku to urządzenie służące do sprasowania kiefu w bardziej spójny i łatwiejszy w obróbce materiał, zwykle w postaci małego krążka.

Młynki kosmiczne: Są to wysokiej klasy szlifierki, które są wykonane z aluminium lotniczego i są uważane za jedne z najlepszych na rynku.

Mielenie kwiatów konopi może sprawić, że będą bardziej równomiernie zmielone i ułatwią skręcanie jointa, a także ułatwią waporyzację i wdychanie dymu. Dodatkowo, używając młynka, możesz zebrać kief, który jest bardzo silną częścią marihuany i może być używany do różnych celów, takich jak robienie artykułów spożywczych, dodawanie do jointów lub waporyzacja.

Warto zauważyć, że używanie marihuany, w tym używanie młynków do konopi, jest nielegalne w wielu krajach i stanach, dlatego ważne jest, aby znać i przestrzegać wszystkich odpowiednich praw i przepisów.

Wyróżnione produkty

 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • filtry weglowe purize xtra slim white 100 szt szklany sloik biale

  Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • amnesia xxl auto nasiona marihuany 300x225 1

  Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • integra boost 62 regulator wilgotnosci suszu 8 g

  Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g