- Reklama -
Banner

Kalifornia: medyczna marihuana bezpłatna dla ubogich

W tym miesiącu Rada miejska Barkley w stanie Kalifornia jednogłośnie zarządziła, że będzie zapewniać bezpłatną marihuanę medyczną dla pacjentów o niskich dochodach.

Placówki z medyczną marihuaną będą musiały odkładać 2% ich produktu, dla pacjentów o niskich dochodach.

Jakość towaru musi być porównywalna do tego sprzedawanego po cenie rynkowej, i będzie on rozdawany za darmo mieszkańcom o rocznych dochodach poniżej 32 000 dolarów. Warunkiem jest posiadanie ważnej legitymacji uprawniającej do sprzedaży medycznej marihuany.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Chcemy mieć pewność, że ci, którzy są w potrzebie mają dostęp do leków niezbędnych do ich leczenia.”

Zgodnie z prawem, pacjenci medycznej marihuany, których roczny dochód wynosi mniej niż 32 000$, lub dla czteroosobowej rodziny 46 000$ otrzymają lek za darmo.

Rada zmieniła również prawo medycznej marihuany, w celu zwiększenia liczby roślin które można hodować na własny użytek z trzech do czterech, a w przyszłym roku planują zwiększyć tę liczbę do sześciu.

Medyczna marihuana jest istotną branżą w Kaliforni. W samym Berkeley, przychodnie wygenerowały 640,000 dolarów z podatków w ciągu ostatniego roku.

Powodem dla którego miasto zdecydowało się na taki ruch była chęć zapewnienia najlepszych lekarstw w możliwie najniższej cenie dla ludzi którzy ich potrzebują.


Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować