- Reklama -
Banner

Jaki biznes w 2022 roku? Postaw na franczyzę Coffee Shop Poland

Co możesz zrobić jeśli marzysz o własnej firmie, ale nie masz na nią pomysłu? Co więcej zastanawiasz się jak zacząć? Wtedy warto rozważyć możliwość współpracy w ramach franczyzy, dzięki której zyskujesz: pomysł, produkty i koncept znanej i odpowiednio reklamowanej marki, a także szkolenia i wsparcie, które zagwarantuje powodzenie Twojego przedsięwzięcia. Coffee Shop Poland oferuje Ci właśnie taki model współpracy.

Czy jednak prowadzenie firmy związanej z konopiami i marihuaną będzie legalne i co najważniejsze czy będzie rentowne? Twój biznes będzie całkowicie legalny, ponieważ produkty oferowane przez Coffee Shop Poland są wykonane wyłącznie z konopi włóknistych, w których stężenie THC nie przekracza 0,2%.

Coffee Shop Poland współpracuje również z najlepszymi lekarzami, którzy są uprawnieni do wystawienia recept na medyczną marihuanę. Możesz pomóc swoim klientom, którzy zmagają się z niektórymi schorzeniami i skierować ich do specjalistów z zakresu medyny, z którymi współpracuje sieć. Szczegółowe procedury dotyczące współpracy z klinikami konopnymi znajdziesz na CoffeeShopPoland.pl.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Rozwój rynku konopnego w Europie jest błyskawiczny, w 2020 roku jego wartość wynosiła 2mld dolarów, co niewątpliwie świadczy o jego opłacalności i potencjale. Medyczna marihuana ma bardzo wiele zastosowań, a coraz większa popularność naturalnych środków leczniczych i świadomość i wysokiej wartości powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie tego typu produktów.

Gdzie medyczna marihuana znajduje zastosowanie?

Różnego rodzaju bóle, stres, stany depresyjne, nerwice, a także poważniejsze choroby jak Alzheimera, Parkinsona, zespół Tourette’a, AIDS i HIV, a także zapalenie wątroby typu C – to tylko niektóre ze schorzeń i problemów zdrowotnych, w których możesz pomóc swoim potencjalnym klientom.

By zapewnić maksimum bezpieczeństwa lekarze rozpoznają każdy przypadek indywidualnie oraz analizują przesłaną dokumentację. Dzięki temu możliwe jest wystawienie e-recepty, a także opracowanie odpowiedniej terapii.

Opierając się na szczegółowych wytycznych z Kanady oraz Izraela, które przodują w dziedzinie terapii marihuaną, możliwe jest przygotowanie terapii z uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań i przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy w tym zakresie.

Zalety współpracy z Coffee Shop Poland

Przede wszystkim zaoferujesz swoim klientom ponad 10000 produktów, wśród których znajdują się między innymi: ciastka, napoje, czy chociażby białko konopne dla osób szukających roślinnego białka. Dodatkowo możesz uzupełnić swoja ofertę o czapki, koszulki czy torby z motywem marihuany. Dbamy o jak najwyższą jakość naszych produktów, dlatego masz pewność, że Twoi klienci będą w pełni zadowoleni.

Co będzie Ci potrzebne by zacząć? Przede wszystkim lokal o powierzchni 20 – 30 m2, a o resztę zatroszczy się Coffee Shop Poland. By zachować spójność marki i stworzenie miejsca zgodnie z wytycznymi otrzymasz całe wyposażenie lokalu: meble, aranżację witryny oraz reklamy.

Ponadto dostajesz całą gamę gadżetów firmowych: leżaki, balony czy ubrania. Marketing i reklama są bardzo ważne, dlatego Coffee Shop Poland utworzy dla Ciebie konta w social mediach i pomoże w ich prowadzeniu. Dodatkowo, by jak najlepiej prowadzić własny biznes, przejdziesz przez wszystkie potrzebne szkolenia prowadzone i w formie stacjonarnej i online, które obejmują kwestie związane z zarządzaniem, marketingiem, poznasz również cała gamę naszych produktów.

Chcesz pomagać ludziom i zaoferować im naturalne produkty lecznicze? Zarabiaj – pomagaj dzięki biznesowi z Coffee Shop Poland.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować