- Reklama -
Banner

Dlaczego firmy farmaceutyczne nienawidzą marihuany?

Nie powinno to nikogo dziwić, że koncerny farmaceutyczne boją się marihuany. Patrząc na Amerykańskie korporacje farmaceutyczne można zrozumieć, dlaczego obawiają się oni medycznych właściwości marihuany.

“Konopie indyjskie sprawiają, że człowiek łagodniej przechodzi choroby. W wielu przypadkach, nawet mogą zwalczyć chorobę. Są ludzie, którzy twierdzą, że marihuana przynosi największą ulgę w bólu, większą od ibuprofenu, paracetamolu i innych dlatego, że nie ma skutków ubocznych. A najlepsze jest to, że każdy może łatwo uprawiać konopie za darmo w ogródku.”

“Niemieckie firmy farmaceutyczne chcą utrzymać się na rynku. Lek, który kosztuje niewielkie pieniądze jest silnym konkurentem dla znanych leków, które kosztują dużo i a być może mają słabsze działanie.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

To przykra prawda. Firmy farmaceutyczne nie chcą żebyśmy byli zdrowi. To by było ich bankructwem. Jeśli możesz podać choremu pigułki, które tymczasowo złagodzą objawy, oni wrócą po niego kiedy tylko objawy się nasilą. Jeśli myślisz, że brzmi to strasznie, że koncerny farmaceutyczne zachowują się jak diler narkotyków – jesteś na dobrej drodze.

 

Konopie – największe zagrożenie dla firm farmaceutycznych.

Konopie są największym zagrożeniem dla Wielkiej Farmacji. Kiedy w kraju dozwolone jest używanie medycznej marihuany, koncerny blokują patenty na szczepy i nasiona marihuany. Dla farmacji chory człowiek jest źródłem pieniędzy. Pacjent wyleczony to klient stracony.

W Ameryce, Wielka Farmacja finansowała kampanie przeciwko marihuanie, w trosce o zdrowie publiczne. Mówili, że marihuana jest niebezpieczna i wciągająca. Mimo to nie ma problemu, aby podawać opiaty, które są szalenie wciągające i zabijają ponad 16.000 osób rocznie.

Porównaj to do marihuany, która jest mniej uzależniająca niż alkohol (mówimy o 9% osób, które uzależniają się od marihuany, ale nawet ta liczba jest podejrzana, kiedy zacznie się rozkładać na czynniki pierwsze to, co faktycznie oznacza uzależnienie). Konopie nigdy nie zabiły nikogo… nigdy. Pigułki z opiatami zabijają dziesiątki tysięcy osób każdego roku.

Smutne jest to, że koncerny farmaceutyczne są nieuczciwe. Żadna ilość lobbingu nie może zatrzymać rosnącej fali akceptacji marihuany. Kiedy ludzie będą mogli w domu uprawiać lek, to nie będą musieli płacić za drogie lekarstwa.

Konopie chcą, abyś był zdrowy i szczęśliwy, dlatego nasze ciała reagują na nie w taki sposób. Wielka Farmacja chce, aby ludzie chorowali i umierali powoli, aby wydoić z nich każdą złotówkę, zanim zakopią ich do grobu…

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować