- Reklama -
Banner

Dlaczego biseksualne kobiety palą tak dużo marihuany?

Naukowcy już ustalili, że biseksualne kobiety znacznie częściej używają marihuany niż lesbijki i kobiety heteroseksualne.

Według badań przeprowadzonych przez National Alcohol Survey, prawie 38% biseksualnych kobiet używało marihuany w ubiegłym roku, tylko 5% heteroseksualnych kobiet i 20% lesbijek. Ostatnie badania, których celem była analiza związku pomiędzy orientacją seksualną i używaniem substancji odurzających wykazały, że biseksualne kobiety prawie trzykrotnie bardziej częściej używają marihuany niż lesbijki i kobiety heteroseksualne.

Na podstawie badań opublikowanych w czasopiśmie Psychology of Sexual Orientation and Gender Diversity, dr Robinson wnioskuje, że jest to w dużej mierze spowodowane przez fobie społeczne, które piętnują inne orientacje seksualne.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Dlatego używanie marihuany może być postrzegane jako  mechanizm radzenia sobie z niepokojem i stresem wynikającym z dyskryminacji biseksualistów.”

Wiele rozmówczyń doktora Robinsona twierdzi, że powodem, dla którego używają marihuany jest łagodzenie lęku i bólu. Ale kilka z nich widzi bezpośredni związek z biseksualizmem. Niektóre kobiety twierdziły, że doświadczyły odrzucenia lub wykluczenia wśród heteroseksualistek i lesbijek, a to przyczyniło się do wzrostu konsumpcji trawki.

Dr Robinson sugeruje, że kobiety mogą potrzebować lepszych “umiejętności radzenia sobie z piętnem, stresem i niepokojem”, ale niekoniecznie muszą wykorzystywać do tego konopi indyjskich.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować