- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Chewy grinder – rewolucyjny młynek do kruszenia marihuany

Każdy wie, że kruszenie marihuany jest żmudnym zajęciem nawet w domu. Z tego powodu projektanci z Irlandii zaprojektowali młynek, który można używać nawet za pomocą jednej ręki.

chewy grinder
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Co to jest Chewy Grinder?

Chewy Grinder to młynek do marihuany wykorzystuje unikalny patent wewnętrznego mechanizmu mielenia i ładowania marihuany, opracowany przez Sourcing Product Design.

Wewnętrzny mechanizm został pozytywnie przetestowany na najtrudniejszych i najbardziej żywicznych odmianach dostępnych na rynku. Zanim powstał ostateczny produkt, powstało ponad 120 prototypów, zanim zespół projektantów był zadowolony z efektów.

Jak działa Chewy Grinder?

Młynek wykorzystuje standardową baterię 9V, zapewniając odpowiedni moment obrotowy silnika, co pozwala zmielić każdego topka w około 10 sekund.

- Reklama - Cannabis Light logo

Specjalnie zaprojektowany układ łopatek mielących sprawia, że żadne kawałeczki nie zostaną w środku i nie przykleją się do nich. Ruch obrotowy ostrza zapobiega zatkaniu się komory, więc oczyszcza się sam, jednak projektanci pomyśleli o przycisku do przodu/do tyłu – na wszelki wypadek.

Dyskrecja i transport

Chewy Grinder jest lekki i łatwy do przenoszenia, więc bez problemu można go trzymać w kieszeni. Jest dyskretny i posiada silnik o niskim poziomie natężenia dźwięku. Chewy jest przeznaczony zarówno dla prawo i leworęcznych użytkowników.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Skąd pomysł?

Zespół projektantów produkuje vaporizery od 10 lat, a do ich testowania trzeba kruszyć materiał. Ich flustracja na przestrzeni lat dosięgła poziomu, w którym musieli zastąpić niezgrabne, brudne i nie bardzo ergonomiczne młynki czymś nowoczesnym i ergonomicznym.

„Takie urządzenie mogłoby się przydać również w naszej firmie.” – mówi Ryszard Fazowski, zatrudniony w sklepie VapeFully jako ekspert do spraw waporyzacji i waporyzatorów. „Jeśli efekty rzeczywiście będą tak pozytywne, jak deklaruje producent, wówczas możemy nawet rozważyć wprowadzenie Chewy Grinder do naszej oferty.” – dodaje ekspert.

g5zht2bp6huq1b2qrfxd

Gdzie kupić?

Chewy Grinder jest dopiero w fazie produkcji, a projektanci zbierają pieniądze na jego produkcje na stronie Indiegogo.com. Jeśli spodobał Ci się pomysł takiego młynka, możesz wspomóc pomysłodawcą kwotą 1$, lub kupić go za 35$ kiedy tylko wyjdzie z taśmy produkcyjnej, mniej więcej w marcu 2016.

Oficjalny trailer

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -