- Reklama -
Banner

Cannumi – Uprawa konopi na blockchainie? To naprawdę się dzieje!

Biznes konopny bywa skomplikowany. Tak samo jest z tokenizacją i technologią blockchain oraz kryptowalutami. Posiadając doświadczenie i wiedzę z obu dziedzin, można jednak dostrzec drzemiący w nich potencjał.

Cannumi jest unikatową inicjatywą, która łączy w sobie technologię blockchain oraz rynek konopi. Co istotne, osoby zainteresowane tym tematem mogą dołączyć do projektu już we wczesnej fazie rozwoju i czerpać z tego liczne profity. Jak to działa?

Obecnie nowoczesne technologie z dziedziny kryptowalut oferują szereg rozwiązań, które można wdrażać do swojej działalności gospodarczej. Pomagają one przetwarzać informacje, przesyłać kapitał, czy gromadzić i pomnażać fundusze.  Launchpad, konopny marketplace, token CANMI, platforma learningowa czy klub NFT, to tylko kilka rozwiązań, które Cannumi wprowadzi do swojego biznesu. Docelowo zamysłem start-upu jest rozszerzenie ich na całą branżę.

- Reklama -
Growbox.pl - sklep z akcesoriami do uprawy roślin

Cannumi – od czego się zaczęło? 

Cannumi to pierwsza na świecie platforma, która połączyła rynek konopnych entuzjastów i krypto-geeków w miejscu, do którego cenzura i wszechobecne ograniczenia nie mają wstępu. Pomimo ograniczeń legislacyjnych, utrudnionego dostępu do informacji, rynek kryptowalut oraz rynek konopny rozwija się nieustannie. Wynika to z faktu, że wiele osób ma świadomość działania każdej z branż. To brak wiedzy powoduje strach przed podjęciem działań i kroków finansowych. 

W odpowiedzi na te potrzeby powstał projekt Cannumi – platforma, która pomaga rozwinąć się biznesom konopnym oraz ich klientom. Cechuje ją przede wszystkim innowacyjne podejście i zamiłowanie do obu sektorów. Całość oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy założycieli, zespołu i ekspertów współpracujących nad rozwojem projektu. Dzięki nim możliwe jest przeciwdziałanie szeregowi stereotypów, które krążą wśród kryptowalut i konopi. 

Jak to działa?

cannumi

Zamysł projektu Cannumi opiera się o kilka podstawowych filarów.

 • Społeczność – dzięki niej użytkownicy zyskają dostęp do wymiany informacji na temat kryptowalut i konopi. Niestety wiele krajów ogranicza legislacyjnie obieg wiadomości w tych sektorach. Z tego powodu powstało forum, gdzie każda zainteresowana osoba może znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania. 
 • Launchpad – dzięki nowoczesnej technologii blockchain wiele biznesów znajdzie finansowanie przy pomocy platformy. Masz pomysł na ciekawy start up oparty na konopiach? Koniecznie obserwuj projekt i oczekuj fazy wdrożenia launchpadu!
 • Marketplace – to miejsce, gdzie każdy pasjonat krypto i konopi będzie mieć możliwość zawarcia transakcji kupna sprzedaży z zainteresowaną osobą.  Cannumi gwarantuje, że sprzedawcami produktów będą osoby wyłącznie uprzednio zweryfikowane. 
 • Governance – to rozwiązanie umozliwiające posiadaczom tokena CANMI podejmowanie decyzji dotyczących dalszego rozwoju projektu.
 • Platforma learningowa – to dzięki niej wiele osób, które jeszcze nie ma doświadczenia zarówno w branży kryptowalut, jak i w branży konopnej, będzie mieć możliwość zdobycia wiedzy z obu sektorów. 
 • Top Grass Club – to  miejsce, do którego będą mogli dołączyć jedynie posiadacze najrzadszych odmian kolekcji NFT stworzonej przez zespół Cannumi. Społeczność VIP-ów będzie mogła liczyć na dodatkowe benefity!

Jaka jest przyczyna symbiozy rynków crypto-canabis? 

foto1 fakty

Cannumi to kolejna inicjatywa, która powstała dzięki doświadczeniu biznesowemu spółek Cannabis Vera, Cannamarket i Kryptotech. Trzeba podkreślić, że są to jedne z najlepiej prosperujących firm w Polsce w sektorze konopi, jak i kryptowalut.  

Brendon Zegarlicki i Damian Badowski, czyli inicjatorzy projektu, budując doświadczenie na obu frontach od 2016 roku, przetarli wiele szlaków wciąż jeszcze niedostatecznie eksploatowanego środowiska. Dostrzegłszy luki w obu środowiskach, postanowili je wypełnić. Z tego powodu powstał ogólnodostępny ekosystem przyjazny dla konopi i technologii blockchain. 

Najlepsze metody wprowadzania konopi do powszechnego użytku są stosowane od kilku lat. Wraz z rozwojem rynku konopnego powstaje coraz więcej badań medycznych, które wykazują wiele pozytywnych i prozdrowotnych aspektów tej rośliny. Technologia blockchain z kolei wciąż kojarzona jest przede wszystkim z kryptowalutami. Nie jest to jej jedyne przeznaczenie, gdyż nawet banki i nowoczesne przedsiębiorstwa używają jej do decentralizacji informacji, przekazywania kapitału czy gromadzenia funduszy. 

Co łączy krypto i konopie? Stały wzrost rynku

foto2 fakty

Zgodnie z mottem Cannumi – Planting Ideas, harvesting tokens – ekspansja na oba rynki trwa w najlepsze. 

Brendon Zegarlicki wskazuje, że liczy na symbiozę rynku krypto i konopi: 

Benefity związane z rozwojem platformy będą zależne od aktywności zarówno po stronie użytkowników, jak i administratorów prowadzonych na platformie projektów. Mechanika Cannumi opierać się będzie o dążenie do obopólnych korzyści, napędzając tym samym budowanie zbiorowości i współpracę. Analiza obu rynków i wzrostowe spekulacje dodatkowo nas motywują, dlatego przy sumiennej współpracy ze społecznością, jesteśmy w stanie polecieć nawet na Księżyc

Jak widać, pomysł Cannumi zapowiada się obiecująco. Sytuację poprawia hossa na obu rynkach, która stale będzie rosnąć wraz z kolejnymi medycznymi badaniami na temat konopi oraz rozwojem i wdrażaniem nowych technologii blockchain. Kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne i przynoszą znaczące zyski osobom, które wiedzą jak z nich korzystać. 

Cannumi, dzięki otwartemu forum, platformie learningowej i szeregowi inteligentnych rozwiązań, z pewnością wdroży Was w świat nowych możliwości krypto i konopi! 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować