- Reklama -
Banner

Bronisław Komorowski o medycznej marihuanie

Wczoraj w programie Kuba Wojewódzki wystąpił kandydat na prezydenta Bronisław Komorowski, który został zapytany o temat medycznej marihuany.

W 2011 roku, pomimo sprzeciwu Marka Balickiego podpisał on nowelizację ustawy, według której marihuana została wpisana jako substancja dopuszczona i nie dopuszczona do stosowania w medycynie.

Dziś mówi, że sprawa medycznej marihuany leży w rękach lekarzy, a nie polityków. Ale jak Rzecz w tym, że prawo stanowią politycy, a lekarze muszą się do niego stosować.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Jeśli Bronisław Komorowski, kwestię medycznej marihuany chce zostawić lekarzom, musi zgłosić projekt, który wykreśli marihuanę z tabeli IV-N.

Kuba Wojewódzki: Znam przykład matki, która ma pięcioletniego syna, który bierze marihuanę leczniczą, i po raz pierwszy ten chłopak pozbył się ataków epilepsji. W Czechach potrafili się z tym tematem uporać w sposób cywilizowany. Jaki będzie Pana stosunek do tego tematu? Nie mówię o tym, że mam ochotę sobie kupić faję, i sobie zajarać, bo to nawet zrobię bez Pana zgody. Chodzi mi o to, żeby ten kraj wreszcie trafił w XXI wiek. Także pod kątem tego typu rzeczy, jakim jest marihuana lecznicza – lek.

Bronisław Komorowski: Wydaje mi się, że nie ma żadnego problemu ze stosowaniem narkotyków w produkcji leków

Video z nagrania dostępne TUTAJ.

 

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować