- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

6 niekonwencjonalnych popielniczek

Kiedy jesteś w podróży lub palisz gdzieś gdzie nie powinieneś tego robić, “kiepowanie” nie jest tak proste jak w zaciszu swojego domu. Oto 6 niekonwencjonalnych popielniczek:

unikatowe-dziwne-nietypowe-popielniczki
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

1. Zlewozmywak

Pierwszy i najbardziej oczywisty wybór, jeśli jesteś w czyimś domu, który nie jest wyposażony w popielniczki. Prawdopodobnie jest to najprostsza w obsłudze popielarka jaką człowiek wymyślił. Wystarczy puścić wodę i masz samo oczyszczającą się popielniczkę.

zlew-popielniczka

2. Toaleta

Palenie w publicznej toalecie jest dość powszechne, nawet w szkołach. Co prawda osoby, które nie palą mogą czuć się urażone wchodząc do zadymionej kabiny, ale jest to świetny sposób aby pozbyć się dowodów jednym kliknięciem.

 

- Reklama - Cannabis Light logo

3. Puszka

Jedna z najlepszych i najczęściej używanych niekonwencjonalnych popielniczek. Głównie dlatego, że jest uniwersalna. Kończysz pić, zaczynasz palić, spokojnie strącasz sobie do niej popiół a następnie zgniatasz ją i wyrzucasz do kontenera z napisem aluminium, żeby być EKO.

puszka-popielniczka

4. Butelka

Szklana butelka jak najbardziej może służyć za zbiornik na popiół, ale plastik nie bardzo, ze względu na możliwość podpalenia wszystkiego wokół. Upewnij się, że nikt nie jest zjarany do tego stopnia, że będzie chciał się napić z butelki, w której gromadzisz popiół.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

popielniczka-z-butelki

5. Naczynia

Skoro kubek lub talerz i tak już jest brudny, to dlaczego nie wykorzystać go jako popielniczka. Jeśli korzystasz ze zmywarki, to nie zapomnij wyciągnąć niedopalonych końcówek.

talez-popielniczka

6. Przenośna popielniczka à la Fakty Konopne

 

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -