- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

420 CALENDAR, TO JAK KALENDARZ PIRELLI DLA STONERÓW!

POŁĄCZENIE, SZTUKI Z TEMATEM BLISKIM NASZEMU SERCU: CANNABIS.
TO JEDYNY KALENDARZ, KTÓRY KOŃCZY SIĘ I ZACZYNA 20 KWIETNIA – PRZEJDŹ NA CZAS KOSMICZNY🚀

420 Calendar 2022
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Tegoroczna edycja (już trzecia!) jest subtelnym przedstawieniem różnych warstw społecznych, korzystających z medycznej lub rekreacyjnej marihuany. Nie musisz się obawiać, że Twoja ciotka, matka, ojciec, dziadek , dziewczyna czy kochanek znowu będą jęczeć, że na ścianie wisi 7-mio ramienny listek.

420calendar2022 wall1

AUTORZY TEGOROCZNEJ EDYCJI 420 Calendar:

@PestkaShoots

Fotograf znany w kraju i za granicą. Autor wielu okładek muzycznych nagradzanych złotymi i platynowymi płytami. Jego konceptualne prace charakteryzują się jaskrawymi kolorami i kontrowersyjnymi połączeniami tematów. Prowadzi też podcast o kreatywności Pestka Shoots.

@Mops

- Reklama - Cannabis Light logo

Aktywista konopny, prowadzący jedyny słuszny medialny kanał zajmujący się tematyką cannabis WeedWeek. Wspiera walkę o legalizację w Polsce, już od lat gdyż sam jest użytkownikiem medycznym. Ujście kreatywności znajduje w tworzeniu muzyki co zaowocowało wydaniem już 5 płyt. Najnowsza z nich: ELO420 jest poświęcona w 100% temu co #420Calendar

@Koxu

Konrad jest projektantem odpowiedzialnym za szatę graficzną tej edycji 420Calendar. Zajmuje się grafiką, tworzeniem koncepcji komunikacji dla wielu marek, tworzeniem typografii oraz oczywiście grafitti.

Kup waporyzator w sklepie VapeFully
420 calendar pre order

BACK TO DA ROOTS.

Tegoroczna edycja nawiązuje do pierwszej: 7 grubych (250g) kart. Offsetowy druk. 12 unikalnych zdjęć, które pchną bucha w Twoje otoczenie. Niezależnie czy to biuro, studio, restauracja, klinika konopna czy rodzinny dom. Poniżej aperitif:

format: 46cm x 64cm

ilość kart: 7 | 250g:

  • okładka
  • 7 kart z miesiącami [ Kwiecień mamy podwójnie 😉 ]
  • karta usztywniająca
  • czarna spirala z zawieszką

*KOSZTY WYSYŁKI

420_CALENDAR wymaga starannego zabezpieczenia & indywidualnego podejścia. Wysyłka odbędzie się z innego magazynu niż stały asortyment ROLLMOPS’a. Opłata za przesyłkę kurierską w wysokości 15 zł zostanie doliczona dodatkowo. Ze względu na duży gabaryt wysyłka do paczkomatu jest niemożliwa.

KIEDYŚ TO BYŁO…
…fajnie ale teraz jest lepiej. Niemniej, jednak zachęcamy do zapoznania się z publikacjami z poprzednich edycji:

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -