- Reklama -
Banner

Zespół Baseballowy z Oregonu będzie oferował Napoje z THC na Meczach

Portland Pickles, zespół baseballowy z Oregonu grający w West Coast League, jako pierwszy profesjonalny zespół sportowy w USA będzie sprzedawać napoje z THC na swoich meczach.

Napoje THC na meczu

Zespół Portland Pickles, działający w West Coast League w Oregonie, zapowiada, że jako pierwszy w Stanach Zjednoczonych wprowadzi sprzedaż napojów z THC podczas meczów. Pickles nawiązali współpracę z firmą Cycling Frog, aby oferować napoje z THC pochodzącym z konopi na swoich meczach.

W oświadczeniu Ross Campbell, wiceprezes ds. rozwoju biznesu, powiedział, że Pickles „mają obowiązek w branży sportowej podejmować odważne kroki i ustanawiać precedensy innowacyjnych partnerstw.”

„W2019 roku staliśmy się pierwszym zespołem, który nawiązał współpracę z firmą CBD, a wkrótce potem inne zespoły, aż po Major League, poszły w nasze ślady. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy zapewnić alternatywną opcję na naszych meczach dzięki produktom Cycling Frog dla naszych niesamowitych fanów i miasta Portland!” — Campbell w komunikacie prasowym.

Cycling Frog Light Seltzer będzie dostępny na stadionie Walker Stadium, gdzie grają Pickles, od 18 czerwca. Light Seltzer zawiera 2 miligramy THC na porcję.

Matt Palomares, wiceprezes ds. marketingu marki w Cycling Frog, powiedział w oświadczeniu, że firma jest „zachwycona możliwością tworzenia historii” z Pickles.

„W Cycling Frog wierzymy, że konsumpcja konopi powinna być normalizowana, dostępna i zabawna! Co może być bardziej normalnego niż pójście na mecz baseballowy i kibicowanie lokalnej drużynie?” — powiedział Palomares w komunikacie prasowym. „Dostępność napojów z THC na meczach Pickles to ogromny krok naprzód i czekamy na możliwość zainicjowania szerszej dyskusji poprzez to partnerstwo.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.

Mogą Cię zainteresować