- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Zamów marihuanę on-line, a pizzę dostaniesz za darmo!

Jako miłośnicy konopi, którzy wydają ciężko zarobione pieniądze na nasze pasje, zawsze interesujemy się nowymi pomysłami, które powstały w przemyśle marihuany.

zamów marihuanę a pizze dostaniesz gratis
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Jedna z firm sprzedających marihuanę zrobiła coś specjalnie dla konsumentów gandzi. 2 dni temu, czyli w święto palaczy marihuany (4/20), firma Nugg zaproponowała, że jeśli zamówisz dostawę marihuany, otrzymasz bon o wartości 20$ na kolejne zamówienie, lub otrzymasz pizzę całkowicie za darmo.

Aby otrzymać pizzę lub kupon, należało tylko wpisać kod promocyjny “PIZZA”.

zamow marihuane a pizze otrzymasz za darmo
źródlo: https://getnugg.com/md

NuggMD zapewnia entuzjastom konopi w Kalifornii najszybszy i najtańszy sposób, aby uzyskać kartę medycznej marihuany. Wystarczy 5-10 minut rozmowy online z lekarzem i uiszczenie odpowiedniej opłaty. Jeżeli lekarz zatwierdzi, że pacjent może stosować marihuanę do celów medycznych, uzyska natychmiastowy dostęp do składania zamówień w jednej z setek przychodni w Kalifornii, właśnie za pośrednictwem aplikacji Nugg.

Dzięki prostemu interfejsowi, bogatemu asortymentowi i szybkiej dostawie, pacjent może w błyskawicznym tempie otrzymać zamówiony lek, bez marnowania czasu na podróż do ambulatorium.

- Reklama - Cannabis Light logo

W aplikacji można przeglądać menu, wyszukać konkretne odmiany marihuany czy ambulatorium, a następnie można złożyć zamówienie on-line. Czy zakup marihuany może być prostszy?

 

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -