- Reklama -
Banner

Założyciel Międzynarodowego Kościoła Konopi skazany za publiczną konsumpcję marihuany

Steve Berke, jeden z założycieli Międzynarodowego Kościoła Cannabis został uznany za winnego publicznej konsumpcji marihuany i naruszenia ustawy Colorado Clean Indoor Air Act. Incydent miał miejsce 20 kwietnia (420), czyli w święto konsumentów trawki. W tym samym dniu odbyło się również oficjalne otwarcie kościoła.

Ogłoszenia o otwarciu kościoła w dniu 4/20 zapowiadało go jako “pierwsze miejsce na świecie, w którym dorośli mogą legalnie spożywać konopie indyjskie w celach religijnych”. Miasto poinformowało jednak, że “wiara w korzyści płynące z marihuany nie stanowi wiary religijnej”.

“O ile ostatnio sprawdzałem, mamy wolność religijną w tym kraju i ponieważ uważam, że konopie indyjskie pomagają mi w mojej duchowej podróży, nie dają komuś innego prawa do stwierdzenia, że to nie jest ważna religia. ” – stwierdził Steve Berke.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Eric Escudero z Denver Office of Marijuana Policy powiedział, że ponieważ organizatorzy planowali konsumować konopie indyjskie i każdy mógł dostać zaproszenie na otwarcie kościoła, zakwalifikowano te wydarzenie się jako otwarte i publiczne, a zatem nielegalne.

“Istnieje wiele możliwości konsumpcji prywatnej w domu, a także możliwości społecznej licencji konsumpcyjnej” – powiedział.

Sąd nałożył na założyciela International Cannabis Church grzywnę w wysokości 50$ i 21$ kosztów sądowych. Sędzia uznał, że wydarzenie było naruszeniem prawa konstytucyjnego, a miasto Denver stara się trzymać ustanowionego prawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 

Mogą Cię zainteresować