- Reklama -
Banner

Założyciel Faktów Konopnych oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą

Dziś rano doszła do nas bardzo niemiła wiadomość. Założyciel Faktów Konopnych został pomówiony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, która specjalizowała się w przemycie i hodowli marihuany na szeroką skalę.

Wszystko działo się dziś przed godziną 6:00, kiedy grupa antyterrorystów zaczęła dobijać się taranem do 25 letniego mieszkańca Krakowa Pawła K. Antyterroryści próbowali wyważyć podwójną parę drzwi, jednak policyjny taran nie dał rady, a po 15 minutach, 25-latek sam otworzył drzwi, ponieważ więcej marihuany nie mógł już spuścić w sedesie, jak sam twierdzi “zatkał się”.

marihuana w sedesie
Marihuana, którą Paweł K. chciał spuścić w sedesie.

Jak podaje policja, w mieszkaniu podejrzanego znaleziono 34 kilogramy gotowego suszu, który jak sam mówi “jest na własny użytek” jak również 18  bong, karton bibułek. Dodatkowo w piwnicy Pawła K. znaleziono sprzęt do profesjonalnej hodowli roślin o wartości ponad 200.000zł.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Oskarżony nie przyznaje się do winy. Twierdzi on, że nigdy nikomu nie sprzedał marihuany, i został ofiarą pomówienia. Na pytanie skąd wzięło się u niego 34 kilogramy marihuany powiedział, że to na własny użytek i wystarczy mu to na codzienne palenie 1g jeszcze przez 93 lata.

25 latek będzie starał się o umorzenie postępowania ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu (art. 17 par. 1 pkt. 3 kodeksu postępowania karnego), albo o odstąpienie przez Sąd od wymierzenia kary na podstawie nieznacznej szkodliwości społecznej czynu (art. 59 kodeksu karnego).

Uwierzyłeś? Prima aprilis! 🙂

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować