Dołącz do nas

Aktualności z Polski

Miłość szmaragd i konopie: wymienił diament warty 160.000 dolarów na marihuanę

diament-marihuana-wymiana

Wymienił diament na marihuane

Dwudziestoletni Walter Earl Morrison został aresztowany, a następnie zwolniony w pracy w UPS po tym, jak ukradł paczkę zawierającą diament o wartości 160.000 dolarów, który następnie wymienił na marihuanę wartą 20 dolarów.

Raporty wskazują, że Morrison zdołał dostać w swoje ręce diament podczas ostatniego rozładunku w Sky Harbor Airport. Policja twierdzi, że to tam zdesperowany mężczyzna, myśląc, że jest w posiadaniu sporej ilości gotówki, ukrył paczkę pod ubranie i wyniósł ją z zakładu niezauważony.

Jednak kiedy Morrison miał okazje sprawdzić zawartość opakowania, był rozczarowany, kiedy dowiedział się, że nie zabrał gotówki – tylko tłusty błyszczący diament wyceniany na dziesięciokrotność jego rocznego wynagrodzenia. Jednak nie mając żadnego doświadczenia w branży diamentów, Morrison poszedł na ulicę, gdzie bez problemu znalazł chętnego na wymianę diamentu na marihuanę wartą 20 dolarów.

Tymczasem, jeden z bardziej uczciwych pracowników UPS zauważył, że brakuje paczki i skontaktował się z policją. Oczywiście, nie trwało długo zanim mundurowi znaleźli się przed progiem, w celu przeszukania każdej możliwej dziury w poszukiwaniu zaginionego kamienia.

Podczas przeszukania, Morrison wyznał, że wymienił diament na niewielką ilość marihuany. Jednak jak powiedział rzecznik UPS, diament został już odzyskany i jest teraz w posiadaniu prawowitego właściciela.

Co do Morrisona, policja oskarżyła go o kradzież, i jak można się domyślić został również zwolniony z pracy w UPS. W tym tygodniu ma się stawić w sądzie.

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne