- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Wrzucił na Facebooka zdjęcie marihuany z dopiskiem “chodź i weź to”. Został aresztowany

26-letni Andrew Konchinsky opublikował na Facebooku zdjęcie marihuany i próbował ją sprzedać, co doprowadziło do aresztowania jego i czterech innych osób. Policja aresztowała pięć osób za chęć sprzedaży marihuany przez Facebooka.

sprzedawal marihuane na facebooku
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Prokuratorzy stwierdzili, że sprawa miała swój początek, kiedy policjanci dostali informacje na temat posta na Facebooku, w którym 26-latek ze stanu Indiana próbował sprzedać marihuanę.

Kiedy funkcjonariusze dotarli do domu w Greenwood, nie spodziewali się znalezienia towaru, którego chęć sprzedaży oznajmił Andrew Konchinsky. Wierzyli oni, że nikt nie jest na tyle niepoważny, aby sprzedawać konopie przez internet.

sprzedaz marihuany facebook
fot. kshb.tv

“Szukaliśmy pana Konchinskyego i jego torby z marihuaną”, powiedział prokurator Johnson County Brad Cooper.

“W tamtym czasie nie mieliśmy żadnych dowodów na potwierdzenie transakcji. Wszystkie akcesoria do palenia i narkotyki znajdujące w domu wskazują jednak, że od dłuższego czasu prowadzono tam handel narkotykami.”

- Reklama - Cannabis Light logo

“To byłą głównie marihuana” – powiedział Cooper. “Były też pigułki i strzykawki używane prawdopodobnie do wstrzykiwania heroiny.”

“Jeśli zamierzasz sprzedawać marihuanę w mediach społecznościowych, prawdopodobnie zapukamy do Twoich drzwi, a Twoje mieszkanie zostanie przeszukane.” – dodał Cooper.

Właściciele domu, 61-letnia Paula Gunning i 64-letni David Gunning, którzy wynajmowali dom zatrzymanemu mężczyźnie zostaną oskarżeni o zezwolenie na handel narkotykami w ich domu.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

“W tym domu odbyło się wiele transakcji i mam nadzieję, że teraz dom zostanie zamknięty i oznaczony jako dom handlu narkotykami i używania narkotyków.”

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -