- Reklama -
Banner

Wrocław: Mężczyzna rozpalił jointa, stojąc obok policjantów

20-letni mężczyzna stojąc na ul. Włodkowica we Wrocławiu wyciągnął jointa i zaczął go rozpalać, jednak nie spodziewał się, że obok niego stoją policjanci ubrani po cywilnemu. Funkcjonariusze zatrzymali 20-latka i znaleźli przy nim woreczek z marihuaną.

Policjanci z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, pilnowali porządku w rejonie wielu lokali rozrywkowych w okolicach ulicy Włodkowica we Wrocławiu.

St. sierż. Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji twierdzi, że jest to teren szczególnie patrolowany przez policjantów w oznakowanych radiowozach policyjnych, ale także “tajniaków”, którzy patrolują te okolice.

Około północy 12 lutego, mężczyzna wyciągnął skręta przed jednym z lokali i zaczął go rozpalać. Stojący obok policjanci poczuli charakterystyczną woń spalanej konopi. Wtedy wylegitymowali 20-letniego mężczyznę, który okazał się mieszkańcem powiatu kłodzkiego.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że skręconego jointa znalazł na chodniku. Funkcjonariusze nie uwierzyli jednak w jego zeznanie, kiedy w kieszeni znaleźli woreczek z marihuaną. Tester narkotykowy potwierdził, że znaleziony susz to marihuana. Mężczyzna spędził sobotnią noc w policyjnym areszcie. Policjanci przypominają, że posiadanie zabronionych substancji odurzających jest przestępstwem.

7 KOMENTARZE

 1. A podobno mozna miec gram na własny użytek. Mordował tym kogoś bo nie rozumiem? Tysiące ludzi w tym czasie mogło gwałciciel lub bic kogoś, a dla was wazniejsze jest to aby samemu sie spizgać haha NIE POZDRAWIAM

  • Posiadanie marihuany jest w Polsce zabronione. To o czym piszesz to art 62a, pozwalający umorzyc prokuratorowi postępowanie wszczęte przeciw osobie, która została zatrzymana z niewielką ilością na własny użytek, ale nigdzie nie jest napisane o jakiej ilości mowa.

 2. Dear Policeman
  Alkohol jest gorszy i nic z tym nie robicie. Dopalacze są gorsze i nic z tym nie robicie. Tytoń jest gorszy i nic z tym nie robicie. Po co wy jesteście?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289 
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 

Mogą Cię zainteresować