- Reklama -
Banner

Wrocław: Mężczyzna rozpalił jointa, stojąc obok policjantów

20-letni mężczyzna stojąc na ul. Włodkowica we Wrocławiu wyciągnął jointa i zaczął go rozpalać, jednak nie spodziewał się, że obok niego stoją policjanci ubrani po cywilnemu. Funkcjonariusze zatrzymali 20-latka i znaleźli przy nim woreczek z marihuaną.

Policjanci z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, pilnowali porządku w rejonie wielu lokali rozrywkowych w okolicach ulicy Włodkowica we Wrocławiu.

St. sierż. Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji twierdzi, że jest to teren szczególnie patrolowany przez policjantów w oznakowanych radiowozach policyjnych, ale także “tajniaków”, którzy patrolują te okolice.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Około północy 12 lutego, mężczyzna wyciągnął skręta przed jednym z lokali i zaczął go rozpalać. Stojący obok policjanci poczuli charakterystyczną woń spalanej konopi. Wtedy wylegitymowali 20-letniego mężczyznę, który okazał się mieszkańcem powiatu kłodzkiego.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że skręconego jointa znalazł na chodniku. Funkcjonariusze nie uwierzyli jednak w jego zeznanie, kiedy w kieszeni znaleźli woreczek z marihuaną. Tester narkotykowy potwierdził, że znaleziony susz to marihuana. Mężczyzna spędził sobotnią noc w policyjnym areszcie. Policjanci przypominają, że posiadanie zabronionych substancji odurzających jest przestępstwem.

7 KOMENTARZE

 1. A podobno mozna miec gram na własny użytek. Mordował tym kogoś bo nie rozumiem? Tysiące ludzi w tym czasie mogło gwałciciel lub bic kogoś, a dla was wazniejsze jest to aby samemu sie spizgać haha NIE POZDRAWIAM

  • Posiadanie marihuany jest w Polsce zabronione. To o czym piszesz to art 62a, pozwalający umorzyc prokuratorowi postępowanie wszczęte przeciw osobie, która została zatrzymana z niewielką ilością na własny użytek, ale nigdzie nie jest napisane o jakiej ilości mowa.

 2. Dear Policeman
  Alkohol jest gorszy i nic z tym nie robicie. Dopalacze są gorsze i nic z tym nie robicie. Tytoń jest gorszy i nic z tym nie robicie. Po co wy jesteście?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować