- Reklama -
Banner

Wpływ marihuany na życie seksualne singli

Celem corocznych badań przeprowadzonych przez Match.com na grupie 5000 singli, było sprawdzenie jak marihuana wpływa na ich życie osobiste, relacje i randki.

“Match bada nowe rodzaje relacji – pomiędzy singlami i trawką,” twierdzą właściciele firmy. “Po raz pierwszy firma randkowa sprawdza jaką rolę wśród singli odgrywa marihuana.”

Badania wykazały, że osoby używające marihuany mają niemal zagwarantowany wielokrotny orgazm.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Użytkownicy konopi mają więcej orgazmów: Single, którzy palili marihuanę byli prawie 109% bardziej “narażeni” na wielokrotny orgazm. Marihuana była używana jako afrodyzjak od tysięcy lat. Nic więc dziwnego, że osoby, które używają marihuany mają lepszy seks.

Użytkownicy mają bardziej aktywne życie jako singiel: Palacze trawki o 58% częściej chodzili na randki w ciągu ostatniego roku, o 44% częściej szukają związku, i o 15% częściej posiadają już partnera.

Użytkowników marihuany częściej interesuje tylko jeden numerek: Entuzjaści konopi o 30% częściej kończą znajomość pod koniec nocy. Istnieją odmiany marihuany, które zwiększają podniecenie i doznania fizyczne, więc z tego pewnie powodu poszukują czynności seksualnych.

Użytkownicy marihuany są wybredni: Konsumenci trawki są bardziej wybredni w stosunku do partnerów. Jest mniej prawdopodobne, aby umawiali się z kimś, kto jest bezrobotny, bez ambicji, i kto jest większym bałaganiarzem.

Użytkownicy konopi są wykształceni: Single popierający legalizację marihuanę o 65% częściej osiągają wysokie stopnie naukowe, zatrudnienie i prowadzą zdrowy tryb życia.

Zobacz też:

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować