Wpływ marihuany na życie seksualne singli

Celem corocznych badań przeprowadzonych przez Match.com na grupie 5000 singli, było sprawdzenie jak marihuana wpływa na ich życie osobiste, relacje i randki.

Wpływ marihuany na seks
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

“Match bada nowe rodzaje relacji – pomiędzy singlami i trawką,” twierdzą właściciele firmy. “Po raz pierwszy firma randkowa sprawdza jaką rolę wśród singli odgrywa marihuana.”

Badania wykazały, że osoby używające marihuany mają niemal zagwarantowany wielokrotny orgazm.

Użytkownicy konopi mają więcej orgazmów: Single, którzy palili marihuanę byli prawie 109% bardziej “narażeni” na wielokrotny orgazm. Marihuana była używana jako afrodyzjak od tysięcy lat. Nic więc dziwnego, że osoby, które używają marihuany mają lepszy seks.

Użytkownicy mają bardziej aktywne życie jako singiel: Palacze trawki o 58% częściej chodzili na randki w ciągu ostatniego roku, o 44% częściej szukają związku, i o 15% częściej posiadają już partnera.

Użytkowników marihuany częściej interesuje tylko jeden numerek: Entuzjaści konopi o 30% częściej kończą znajomość pod koniec nocy. Istnieją odmiany marihuany, które zwiększają podniecenie i doznania fizyczne, więc z tego pewnie powodu poszukują czynności seksualnych.

Użytkownicy marihuany są wybredni: Konsumenci trawki są bardziej wybredni w stosunku do partnerów. Jest mniej prawdopodobne, aby umawiali się z kimś, kto jest bezrobotny, bez ambicji, i kto jest większym bałaganiarzem.

Użytkownicy konopi są wykształceni: Single popierający legalizację marihuanę o 65% częściej osiągają wysokie stopnie naukowe, zatrudnienie i prowadzą zdrowy tryb życia.

Zobacz też:

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -