Warszawa: 20-latek posiadał 100g marihuany na własny użytek. Chciał uczcić koniec roku szkolnego

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie 100 gramów marihuany. Zatrzymany twierdził, że marihuanę posiada na własny użytek i chciał ją spalić z kolegami.

20-latek posiadał 100g marihuany na własny użytek
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Mężczyzna zwrócił swoją uwagę policjantów, kiedy zaczął ukrywać się przed przejeżdżającym radiowozem. Podczas kontroli okazało się, że 20-latek posiada przy sobie 100 gramów suszu, a narkotestery wykazały, że jest to marihuana.

Mężczyzna oznajmił policjantom, że kupił marihuanę, aby uczcić zakończenie roku szkolnego i zaliczenie egzaminów maturalnych.

Zakupiony susz miał spalić wraz z kolegami. Teraz po odbiorze świadectwa maturalnego będzie musiał się zmierzyć z odpowiedzialnością za posiadanie nielegalnych substancji.

Akcja miała miejsce około godziny 20:00 na Alei KEN. Wtedy policjanci zauważyli mężczyznę, który próbował uniknąć konfrontacji z policjantami. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, dlaczego 20-latek zachowuje się podejrzanie.

Policjanci przeszukali mężczyznę i szybko okazało się, że ten posiada w plecaku worek foliowy ze 100 gramami suszu.

Zarekwirowana marihuana trafiła do depozytu policyjnego, a 20-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna tłumaczył, że nabył susz od nieznajomego mężczyzny. W ten sposób chciał uczcić z kolegami zakończenie edukacji szkolnej oraz zaliczenie egzaminów maturalnych.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -