- Reklama -
Banner

W tym roku nominowani do Oskara dostaną trufle z THC i bilet do klubu konopnego w Kalifornii

Najbliższe rozdanie Oskarów będzie nieco inne niż zwykle, a to za sprawą legendarnych torebek z gadżetami, które otrzyma 25 nominowanych aktorów i reżyserów. W tym roku torebki będą zawierały trufle z THC.

Gala rozdania Oskarów odbędzie się w Los Angeles w stanie Kalifornia, który w ubiegłym roku zalegalizował używanie marihuany do celów rekreacyjnych. Nominowani do Oskara nie muszą się więc obawiać, że posiadanie trufli przysporzy im problemów.

trufle z thc dla nominowanych do oskara

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

W torbach z gadżetami znajdą się również produkty do pielęgnacji skóry zawierające CBD oraz karta dająca bezpłatny dostęp do pierwszego klubu konopnego w Los Angeles.

Gwiazdy filmowe otrzymają kupon upoważniający do darmowej podróży statkiem po Amazonce lub na Wyspy Galapagos oraz tydzień w kalifornijskim spa. Ciekawym prezentem jest również “Mister Poop”, czyli przepychacz do muszli klozetowej.

mister poop
Mister Poop – jeden z prezentów dla gwiazd nominowanych do Oskara

Trufle z konopi, które otrzyma każdy nominowany reżyser i aktor, zdobyły pierwsze miejsce podczas High Times Colorado Cup i są dostępne w trzech smakach – spalony karmel, earl grey i cytrynowy jałowiec. Każdy trufel z kolekcji Crescendo zawiera 10mg THC z konopi indyjskich.

Firma ostrzega jednak, że jeśli ktoś nie używa regularnie marihuany, powinien zacząć od małej ilości trufli i stopniowo ją zwiększać, zamiast jeść całe opakowanie na raz.

trufle thc
Trufle z ThC, które wygrały podczas High Times Colorado Cup

Torebki zawierające produkty z konopi otrzymają nominowane do Oskara gwiazdy, w tym Bradley Cooper, Lady Gaga, Christian Bale, Amy Adams, Olivia Colman, Rachel Weisz i Richard E Grant.

Trufle są tworzone przez firmę Distinctive Assets. Lash Fary, założyciel firmy powiedział, że postanowili dołączyć trufle do prezentów, po tym, jak w ubiegłym roku Kalifornia zalegalizowała marihuanę. “W tym roku jesteśmy tak podekscytowani legalizacją marihuany w Kalifornii, że uwzględniliśmy kilka pozycji z tej kategorii.”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować