- Reklama -
Banner

Vape Bullet – premiera przełomowego produktu do waporyzacji

Freedom Farms SA rusza ze swoją nową marką Vape Bullet. Już 28 maja podczas targów Weed Fest zaprezentowana zostanie linia innowacyjnych produktów przeznaczonych do waporyzacji. 

1080x1080

Polski producent 

Freedom Farms SA to jeden z czołowych polskich producentów suszu oraz ekstraktów konopnych. Pod koniec ubiegłego roku spółka otworzyła w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59 pierwszy sklep połączony z pokazową uprawą konopi gdzie jak przekonuje jej prezes Przemysław Zawadzki – konopie można poczuć wszystkimi zmysłami. 

Nowy wymiar waporyzacji

Jak zapewnia spółka, Vape Bullet to przełomowy produkt, który wznosi waporyzację ziół na inny poziom. Połączenie kwiatów różnych odmian konopi zapewnia unikalne proporcje kannabinoidów i terpenów co jest gwarancją zupełnie nowych doznań. Z kolei odpowiednie mielenie, frakcjonowanie, łączenie i prasowanie suszu umożliwia efektywną standaryzację zawartości kannabinoidów oraz innych związków w każdej dawce.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Nie jest to pomysł, który powstał przypadkiem. Zrodził się on w mojej głowie kiedy szukałem rozwiązania własnych problemów związanych z medycznym stosowaniem suszu konopnego. Gdy cierpimy, to niczym przyjemnym jest przygotowywanie mieszanek do waporyzacji. Odważanie poszczególnych odmian, mielenie, mieszanie, opisywanie i odpowiednie przechowywanie… Nawet w domu bywa to trudne, a w plenerze czasem wręcz niewykonalne. Musimy sobie uświadomić, że pacjenci potrzebują produktów konopnych, które są dyskretne oraz przede wszystkim łatwe i gotowe do użycia – zwraca uwagę Przemysław Zawadzki.

B1 mniejsze 2

Vape Bullet zapewni tańszą medyczną marihuanę?

Vape Bullet to odpowiedź na potrzeby konsumentów, a w szczególności pacjentów korzystających z dobrodziejstw które oferują im konopie oraz inne zioła. I choć pierwsze warianty produktu zawierać będą susz pochodzący z odmian konopi włóknistych, spółka podejmuje także próby wprowadzenia swojego rozwiązania w branży farmaceutycznej, gdzie w pełni można wykorzystać jego zalety.

Jedną z najważniejszych jest możliwość znacznego obniżenia kosztów produkcji tzw. medycznej marihuany jeśli proces standaryzacji zawartości THC realizowany dziś na etapie uprawy zastąpiony zostanie standaryzacją przeprowadzaną podczas produkcji Vape Bullet. W takim przypadku zamiast zbierać z rośliny jedynie część kwiatów które posiadają określone parametry, można użyć wszystkich kwiatów, mimo tego że posiadają zróżnicowane stężenia THC. Zawartość kannabinoidów zostanie wtedy wyrównana podczas procesu mielenia, frakcjonowania, mieszania i prasowania.

Nie potrzeba nam drogiego i trudnego w produkcji suszu, w którym wahania stężenia THC są na tyle niskie aby można go było zarejestrować jako surowiec farmaceutyczny. Przy produkcji Vape Bullet możemy użyć dowolnego surowca choćby z Afryki, który spełnia kryteria czystości i bezpieczeństwa. Poziom kannabinoidów uśrednimy dopiero w końcowym produkcie uzyskując nie tylko tańszy, ale także bardziej praktyczny produkt, który może zawierać niemal dowolne proporcje kannabinoidów i terpenów – także nieosiągalne obecnie w jednej roślinie jak np. 1:1 THC:CBG.

Vape Bullet to nie tylko konopie

Co ciekawe, Vape Bullet to nie tylko konopie, ponieważ jeden z 6 pierwszych wariantów produktu zawiera dodatkowo ekstrakt z Kanna. I jak zapowiada producent, to dopiero początek, bo już w fazie testów jest kilka kolejnych wersji zawierających różne surowce roślinne. Są to zarówno ekstrakty jak i nasiona, kwiaty, korzenie oraz liście.

Mówi się, że waporyzacja to alternatywa dla palenia i jest to oczywiście prawda w przypadku choćby konopi. Wynika to z tego, że po pierwsze najczęstszą formą konsumpcji tej rośliny jest palenie, a po drugie kannabinoidy zawarte w tej roślinie nie rozpuszczają się w wodzie. Jeśli jednak spojrzymy szerzej na wszelkie zioła, to zauważymy że waporyzacja jest znakomitą alternatywą dla parzenia. Wszystko z czego dotychczas robiono napary czy herbatki można waporyzować i cieszyć się szybszymi i bardziej intensywnymi efektami poszczególnych surowców. Ale o tym opowiem szerzej już niebawem.kończy zagadkowo Przemysław Zawadzki

Vape Bullet można zamówić przedpremierowo już dziś na www.vapebullet.com. Wysyłka paczek nastąpi w pierwszy dzień roboczy po premierze, czyli 30 maja.

28 maja oprócz targów Weed Fest podczas których będzie można poznać, spróbować i nabyć Vape Bullet odbywa się także Marsz Wyzwolenia Konopi, którego sponsorem jest Freedom Farms SA. Warto więc podczas jednej wycieczki do stolicy odwiedzić te dwa niezwykle ważne dla środowiska konopnego wydarzenia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować