- Reklama -
Banner

Uprawiali 1100 roślin konopi indyjskich w hali na terenie Częstochowy [video]

Policjanci z częstochowskiego wydziału CBŚP we współpracy z Karpackim Oddziałem Straży Granicznej w Nowym Sączu wpadli na trop mężczyzn uprawiających marihuanę na szeroką skalę. Nielegalna plantacja marihuany znajdowała się w hali magazynowej na terenie Śląska.

hodowla marihuany czestochowa

Oficjalne dane wskazywały, że pod podanym adresem prowadzona jest działalność zagranicznej firmy. Pod pretekstem konieczności stworzenia specjalnych pomieszczeń dla komputerów obliczeniowych, w hali zbudowano ocieplone i wygłuszone boksy, które wyposażone były w najwyższej klasy rozdzielnie elektryczne oraz systemu chłodzenia i wentylacji.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

plantacja marihuany w boksach

Policjanci z CBŚP i KaOSG zlikwidowali plantację, na której w profesjonalnie przygotowanych boksach rosło ponad 1100 roślin konopi indyjskich. Zabezpieczono również sprzęt do uprawy o wartości około 200,000zł. Funkcjonariusze podkreślają, że była to profesjonalnie przygotowana uprawa marihuany indoor, a takiej jakości sprzęt jest rzadko spotykany w Polsce.

uprawa marihuany w boksach

Podczas przeszukania hali magazynowej zatrzymano dwóch 30-latków. Jeden z nich ukrywał się przed antyterrorystami na dachu boksów. Funkcjonariusze szacują, że z zabezpieczonych roślin hodowcy mogli uzyskać nawet 25,000 “działek” marihuany, czyli najprawdopodobniej 25 kilogramów suszu.

rozdzielnia elektryczna uprawa marihuany

Zatrzymani mężczyźni zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej Częstochowa Południe w Częstochowie, gdzie usłyszeli zarzut uprawy znacznej ilości konopi indyjskich. Trafili oni do aresztu tymczasowego. Teraz może im grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować