Dołącz do nas

Kryminalne

Głogów: 34-latek uprawiał marihuanę na drzewie

Uprawa konopi indyjskich na drzewie

Głogowscy policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie 1,5 kilograma marihuany oraz trzy rośliny konopi indyjskich. Zabezpieczone rośliny uprawiane były w dość nietypowym miejscu – w koronie drzewa.

Działania głogowskich policjantów doprowadziły do ujawnienia i zabezpieczenia blisko 1,5 kg marihuany oraz trzech krzewów konopi indyjskiej.

Dość nietypowe okazało się przechowywanie roślin, na które natknęli się funkcjonariusze. Donica z krzewami ukryta była na drzewie przy posesji. W sprawie zatrzymano 34 – letniego mężczyznę.

W wyniku przeprowadzonych działań, głogowscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli blisko 1,5 kg marihuany. Funkcjonariusze zlikwidowali uprawę krzewów konopi indyjskich, która usytuowana była na terenie niezabudowanym.

Policjanci ujawnili również dość nietypową formę hodowania roślin. Wielka donica z krzewami konopi przymocowana była do drzewa i nie widoczna z ulicy i podwórka.

W wyniku działań zatrzymany został 34 – letni mieszkaniec powiatu głogowskiego. Mężczyzna odpowie z art. 63 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za co grozi do 3 lat pobawienia wolności.

Opublikowany

dnia

2 komentarze
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
2 Comments
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej
Maciej
1 rok temu

.

kornel
kornel
1 rok temu

posrance i tyle naprawde masakra .ale szacun do ziomeczka 😀

Popularne