- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Głogów: 34-latek uprawiał marihuanę na drzewie

Głogowscy policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie 1,5 kilograma marihuany oraz trzy rośliny konopi indyjskich. Zabezpieczone rośliny uprawiane były w dość nietypowym miejscu – w koronie drzewa.

Uprawa konopi indyjskich na drzewie
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
konopie indyjskie na drzewie

Działania głogowskich policjantów doprowadziły do ujawnienia i zabezpieczenia blisko 1,5 kg marihuany oraz trzech krzewów konopi indyjskiej.

Dość nietypowe okazało się przechowywanie roślin, na które natknęli się funkcjonariusze. Donica z krzewami ukryta była na drzewie przy posesji. W sprawie zatrzymano 34 – letniego mężczyznę.

konopie na drzewie

W wyniku przeprowadzonych działań, głogowscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli blisko 1,5 kg marihuany. Funkcjonariusze zlikwidowali uprawę krzewów konopi indyjskich, która usytuowana była na terenie niezabudowanym.

Policjanci ujawnili również dość nietypową formę hodowania roślin. Wielka donica z krzewami konopi przymocowana była do drzewa i nie widoczna z ulicy i podwórka.

- Reklama - Cannabis Light logo
konopie indyjskie sciagniete z drzewa

W wyniku działań zatrzymany został 34 – letni mieszkaniec powiatu głogowskiego. Mężczyzna odpowie z art. 63 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za co grozi do 3 lat pobawienia wolności.

2 KOMENTARZE
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -