- Reklama -
Banner

Uniwersytet w Arizonie zapłaci za palenie marihuany przez tydzień

To ciężka praca, ale dla dobra nauki ktoś musi się poświęcić. Mieszkańcy Arizony, którzy są konsumentami marihuany powinni zgłosić się do Arizona State University (ASU), gdzie będą mogli otrzymać zapłatę za udział w badaniach, które polegają na paleniu marihuany.

W tym tygodniu potwierdzono legalność badań, których cel został opublikowany na oficjalnej stronie internetowej ASU.

The Substance Use, Health, and Behavior Lab rekrutuje uczestników, którzy są posiadaczami karty uprawniającej do używania marihuany w celach medycznych. Zainteresowani w wieku 18-30 lat muszą być zainteresowani uczestnictwem w badaniach, których celem będzie porównanie bezpośrednich skutków stosowania różnych form marihuany.

Badanie zajmie około 1 godzin i zostanie przeprowadzone w okresie 1 tygodnia. W tym tygodniu uczestnicy zostaną poproszeni o przybycie do laboratorium na dwugodzinną wizytę, a następnie otrzymają kilka wiadomości SMS dziennie, z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej jej użycia, skutków i efektów.

Uczestnikom zostanie wypłacone wynagrodzenie w kwocie 95 dolarów.

Za udział w badaniach wolontariusze otrzymają 95$. Za tę kwotę będą oni mogli kupić od 7 do 14 gramów marihuany, w zależności od odmiany i lokalizacji.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Madeline Meier, naukowiec z Arizona State University nadozuje prace wykonane na Substance Use, Health, and Behavior Lab, a jej prace publikowane są na pierwszych stronach gazet na całym świecie.

W 2012r. badanie przeprowadzone przez w.w. laboratorium wykazało, że długoterminowe używanie marihuany w młodym wieku może wiązać się z ośmiopunktowym spadkiem iloraz inteligencji w wieku dorosłym. Ale niech Cię to nie martwi, ponieważ wszystkie badania przeprowadzone przez Madeline Meier są negatywne dla konsumentów trawki.

Wyniki badania prowadzonego przez Meier w 2016r. wykazały, że w dłuższej perspektywie najgorszym problemem dla palaczy marihuany będą problemy ze zdrowiem zębów i dziąseł. Badania nie wykazały jednak żadnych objawów dysfunkcji płuc, ani problemów z sercem, a ci, którzy używali konopi indyjskich mieli niższy wskaźnik masy ciała, obwodu talii i lepiej kontrolowali poziom cukru we krwi, a ich poziom cholesterolu był niższy, niż średnia krajowa.

Naukowy dziennik “Addiction” opublikował ostatnio wyniki ostatnich badań przeprowadzonych przez Meier i naukowca z ASU, które nie wykazały żadnych dowodów na spadek ilorazu inteligencji wśród nastolatków w wieku 12-18, którzy używają marihuany.

Czego będzie dotyczyć to badanie? Kiedy autorka badań usłyszała to pytanie, odpowiedziała, że dowiemy się, kiedy zostaną opublikowane ich wyniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować