- Reklama -
Banner

Turyści zostawiają resztki marihuany w samochodach wynajmowanych na lotnisku

Ponieważ nie jest zbyt mądrym pomysłem aby do samolotu brać ze sobą marihuanę, to wielu turystów opuszczających Kolorado pozostawia resztki suszu w samochodach które wynajęli na lotnisku.

Według ostatnich wiadomości w Denver CBS4, pracownicy wynajmu samochodów w Denver International Aiport donoszą, że wynajmowane samodody w ich agencji stały się wysypiskiem na resztki marihuany.

“Zdarza się to dość często” mówi pracownik wypożyczalni samochodów w Kolorado. “Co kilka dni wyrzucam do kosza resztki marihuany.”

Jeden pracownik powiedział, że znaleziska są tak powszechne, że zdarzają się nawet cztery razy w ciągu dnia.


Chociaż w Kolorado marihuana jest legalna, to na lotniskach widnieją znaki ostrzegające turystów, że ewentualne posiadanie marihuany na lotnisku jest nielegalne i może zostać odebrane jako próba przemytu.

Służby bezpieczeństwa na lotniskach złapały od stycznia 16 osób próbujących przejść kontrolę bezpieczeństwa z marihuaną, jednak zazwyczaj, gdy zauważy się lub wyczuje wniesienie suszu na lotnisko, zwykle prosi się ludzi aby go wyrzucili.

“Chcemy tylko aby spokojnie wyrzucili marihuanę, i mogli podróżować dalej” – mówi rzecznik bezpieczeństwa lotniska.

Niestety, podczas gdy niektórzy pracownicy wynajmu samochodów wyrzucają dobre zielsko, w Urugwaju mogliby sobie pozwolić na zapalenie jointa ze znalezionego towaru“Staramy się nie oddawać samochodów do myjni, ponieważ ci ludzie zapewne zabieraliby znalezioną trawkę.”

 

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 

Mogą Cię zainteresować