- Reklama -
Banner

Trzecia edycja konopnej imprezy Kanaba Fair już 19- 20 maja w Warszawie!

Poprzednia edycja Kanaba Fair, imprezy targowej, której misją jest edukacja na temat konopi, zorganizowana we współpracy ze Wolnymi Konopiami oraz Slow Weekend okazała się strzałem w dziesiątkę. Odwiedziło ja ponad 10 tys osób, zgromadziła kilkudziesięciu wystawców konopnych z Polski i zagranicy.

Tym razem postanowiliśmy na imprezę w klimacie zielonego, rodzinnego pikniku – mówi jedna z organizatorek, Magdalena Buczak. W spokojnej i odprężającej atmosferze całe rodziny będą mogły nabyć produkty konopne oraz wiedzę dotycząca zdrowego jedzenia, naturalnych kosmetyków, uprawy roślin czy wykorzystania materiałów organicznych. Dla wygody uczestników Marszu Wyzwolenia Konopi, który odbędzie się 19 maja, zakończy się on nieopodal targów.

kanaba fair

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Nadchodząca edycja Kanaba Fair #3 – Picnic już 19 i 20 maja w warszawskim Zoo Markecie (Al. Solidarności 55). Charakter tej imprezy to nie tylko targi i stoiska, to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem. Za organizację eventu odpowiadają osoby zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego. Na wydarzeniu zaplanowano liczne atrakcje, warsztaty oraz wykłady.

Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w różnych gałęziach przemysłu. Na miejscu spotkamy producentów min. nawozów, żywności, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, czy akcesoriów growera. Wszystkie produkty, które będą dostępne na wydarzeniu są legalne, wytwarzane z konopi siewnych oraz nie działają psychoaktywnie.

kanaba fair

W sobotę 19 maja odbędzie się również organizowany przez Wolne Konopie – Marsz Wyzwolenia Konopi. Manifestacja jak co roku przejdzie ulicami Warszawy by walczyć o zmiany w pawie związane ze stosowaniem medycznym i rekreacyjnym konopi w Polsce. Kanaba Fair także jest współorganizatorem tego wydarzenia, uzupełniając MWK o wiele ciekawych warsztatów i wykładów.

W trakcie targów Kanaby odbędzie się wykład poświęcony medycznej marihuanie, będą warsztaty dla dzieci z plecenia konopnego sznurka, warsztaty kosmetyczne, wykład o budownictwie oraz panel dyskusyjny na temat uprawy konopi w Polsce. Z produktów będzie można nabyć żywność, kosmetyki, olejki CBD, nawozy i środki do uprawy roślin, akcesoria growera, odzież, książki i wiele więcej.

kanaba fair zostan wystawca
Aktualnie trwa rekrutacja na wystawców zainteresowanych udziałem w Kanaba Fair #3 – Picnic. Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkie marki oferujące produkty wsparcia uprawy, naturalną żywność, suplementy diety, kosmetyki, odzież, akcesoria oraz wszelkie artykuły codziennego użytku, które powstają bez degradacji naszej Planety.

Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne s na stronie:
www.kanabafair.com

Oficjalny event na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 

Mogą Cię zainteresować