- Reklama -
Banner

Tilray spotyka się z niemieckimi władzami, aby opracować przepisy dotyczące legalizacji marihuany dla dorosłych

Przedstawiciele Tilray Brands, jednego z największych producentów konopi na świecie, spotkali się z niemieckimi organami regulacyjnymi, aby opracować przepisy dotyczące legalizacji marihuany dla dorosłych w tym kraju.

We wtorek wiodący producent konopi ogłosił, że spotkał się z niemieckim komisarzem ds. środków odurzających w Federalnym Ministerstwie Zdrowia Burkhardem Blienertem, gdzie przedstawił plan legalizacji marihuany dla dorosłych i zapewnił, że projekt rozporządzenia zostanie przedstawiony w nadchodzących miesiącach.

W spotkaniu uczestniczyli kluczowi przywódcy z niemieckich komisji zdrowia i prawa, w tym:

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych
 • Burkhard Blienert, komisarz ds. środków odurzających w Federalnym Ministerstwie Zdrowia
 • Kristine Lütke, posłanka (FDP), rzecznik ds. polityki narkotykowej
 • Carlos Kasper, poseł (SPD), Komisja Finansów
 • Martina Stamm-Fibich, posłanka (SPD), Komisja Zdrowia

„Jesteśmy zaszczyceni, że zainicjowaliśmy tę wymianę zdań na wysokim szczeblu dotyczącą jednego z najważniejszych na świecie przedsięwzięć związanych z konopiami” – powiedziała w oświadczeniu dyrektor ds. strategii Tilray, Denise Faltischek.

„Jako wiodąca globalna firma zajmująca się konopiami indyjskimi, Tilray Brands ma niezrównane doświadczenie we współpracy z rządami i organami regulacyjnymi. Pomagamy w opracowaniu przepisów dotyczących konopi, które chronią zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów oraz konsumentów, a także wspierają wzrost gospodarczy w krajach, w których te przepisy działają” dodała Denise Faltischek.

„Pochwalamy niemiecki rząd za wprowadzenie w Europie odpowiedzialnego prawa dotyczącego używania konopi indyjskich przez dorosłych i jesteśmy dumni, że możemy wspierać te działania” – powiedziała Faltischek.

Dyrektor zarządzający Tilray Europe, Sascha Mielcarek, powiedział, że firma jest liderem rynku w Niemczech i Europie, a najwyższym priorytetem firmy jest wprowadzenie najwyższych standardów kontroli jakości.

„Certyfikaty jakości, takie jak European Good Manufacturing Practice (EU-GMP) już umożliwiają producentom w całej branży na dostarczanie pacjentom i konsumentom konopi o najwyższej jakości i bezpieczeństwie” – powiedział Mielcarek.

„Standardy te sprawdziły się w naszej codziennej praktyce medycznej w zakresie konopi indyjskich i można je uznać za najlepsze praktyki na rynku rekreacyjnym, ponieważ zapewniają stałą jakość produktów”.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować