- Reklama -
Banner

Syn Jackiego Chana zatrzymany z dużą ilością marihuany 
Pięć lat temu, Jackie Chan został Chińskim “Ambasadorem Kontroli Narkotyków”, oferując swój status gwiazdy i szacunek w kampanii anty-narkotykowej w komunistycznych Chinach. Teraz jego własny syn został uwikłany w skandal z marihuaną i został oskarżony o sprzedaż konopi indyjskich.

W ostatni czwartek, Jaycee Chan został zatrzymany przez pekińską policję rzekomo o sprzedaż marihuany w swoim domu w Pekinie. 32-letni Chan, sławny aktor i piosenkarz,  został aresztowany wraz z 23-letnim aktorem, Tajwanu Kai Ko, i bardziej tajemniczym “Mr. Song “, który dostarczał konopie.

Po zrobieniu testów na obecność THC, zarówno Chan i Ko wynik wyszedł pozytywny i zostali aresztowani, ale raporty stwierdzają jedynie, że “Mr. Song “został faktycznie oskarżony o sprzedaż marihuanyWydaje się, że Chan jest oskarżony tylko o posiadanie 3,5 uncji marihuany czyli prawie 100g, które w Chinach, jest przestępstwem.

Według Telegraph , potomstwo Jackiego Chana zmaga się z osobistymi problemami takimi ja rzucenie studiów i braku pracy w branży filmowej.

W kwietniu 2011 roku, Jackie Chan powiedział, że przeznacza on całą swoją fortunę na cele dobroczynne i że jego syn będzie musiał sam sobie radzić w życiu. Jeśli on jest zdolny, może zarobić swoje własne pieniądze. Jeśli nie jest, to będzie po prostu marnować moje pieniądze “, powiedział.

Aresztowanie prawdopodobnie nie przybliży Jaycee do ojca, ponieważ Chiński przemysł rozrywkowy w zeszłym tygodniu wpisał go na “czarną listę artystów którzy zażywają narkotyki”

Naturalnie, rząd Chin powinien przewartościować  swoje stanowisko w sprawie marihuany, i zaprzestać prześladowania gwiazdy za to, co powinno być prawnie zalegalizowane.

Podczas gdy marihuana pozostaje nielegalna w Chinach, coraz bardziej jest ona dostępna na ulicach dużych miast, takich jak Szanghaj i Pekin.


- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85  Zobacz w sklepie
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12  Kup teraz
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230  Zobacz w sklepie
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179  Kup teraz
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279  Kup teraz

Mogą Cię zainteresować