- Reklama -
Banner

SPRIG – woda w puszce z dodatkiem THC

Przemysł legalnej marihuany rozwija się w bardzo szybkim tempie, czego efektem są coraz to ciekawsze produkty do jej konsumpcji, nowe odmiany i nowe formy spożywcze. Ciekawym produktem jest Sprig – woda z dodatkiem THC.

Wielu producentów produktów spożywczych zawierających kannabinoidy skupiają się na osiągnięciu coraz wyższych stężeń poszczególnych kannabinoidów, często kosztem smaku produktu. Sprig, czyli woda w puszcze z dodatkiem THC ma różne stężenia tetrahydrokannabinolu, dlatego jest dobrym wyborem zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych konsumentów.

Sprig jest smaczną wodą, która w zwykłej puszcze zawiera 15mg THC. Taka ilość psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu sprawia, że nawet początkujący konsumenci marihuany mogą wypić ją za jednym razem bez obawy, że przyjmą zbyt dużą ilość – taki był cel powstania produktu.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Firma stojąca za produkcją wody twierdzi, że Sprig zaspokaja popyt na produkty z kannabinoidami, które powodują odprężenie i energię, oraz polepszenie kontaktów społecznych. Nie jest to więc produkt oparty na odmianach indica, które powodowałyby senność i relaksację.

Każda partia jest testowana pod względem mocy i jakości, a ponieważ jest to produkt spożywczy, to efekty czuć dopiero po około 30 minutach. W przypadku palenia marihuany efekt jest dużo szybszy, a maksymalny haj odczuwalny jest po około 30 minutach.

woda-w-puszcze-z-dodatkiem-thc
fot. drinksprig.com

Puszki z psychoaktywną wodą są bardzo ładnie wykonane i wiele osób mogłoby pomyśleć, że jest to zwykła woda. Na każdej puszcze znajduje się informacja na temat wartości odżywczych i listy składników. Sprig zawiera cukier trzcinowy i posiada lekki aromat cytrusowy.

Największym problemem jest jednak fakt, że aby zakupić ten produkt należy udać się do Stanów Zjednoczonych. Sprig – woda z dodatkiem THC jest idealnym wyborem dla konsumentów, którzy nie lubą przyjmować tetrahydrokannabinolu poprzez palenie marihuany, chcą go przyjmować w miejscach publicznych lub po prostu cieszyć się niewielką dawką THC i czerpać z tego przyjemność.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować