- Reklama -
Banner

SneakGuard – przechowuj marihuanę jak zawodowiec

Próżniowo zamykane słoiki z zamkiem chronią marihuanę przed pogorszeniem się jakości lub kradzieżą. Zostawiając ciasteczka z marihuaną, są one w zasięgu niczego niespodziewającego się dziecka lub zwierzaka.

Urządzenie SneakGuard zapewnia tą ochronę użytkownikom marihuany. Dzięki niemu nikt już nie dostanie się do cennego zapasu gandzi, jak również żaden przypadkowy domownik nie poczęstuje się wesołym ciasteczkiem.

source: SneakGuard.com
source: SneakGuard.com

Jeśli mieszkasz z kimś, kto jest przeciwny marihuanie, prawdopodobnie nie chcesz, aby czuł jej zapach. Zapach marihuany nie powinien też ulatniać się na klatkę schodową, aby sąsiedzi nie zaczęli podejrzewać, że przetrzymujesz ją w domu. Z tym również poradzi sobie próżniowo uszczelniająca technologia w Sneak Guard.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Co lepsze, nawet jeśli ktoś dowie się, że swoją trawkę przechowujesz w SneakGuard, nikt nie będzie w stanie go otworzyć nie znając czterocyfrowego kodu zabezpieczającego.

Pomysłodawcy SneakGuard pomyśleli również o tym, żeby przechowywana marihuana zachowała swoje właściwości. Jeśli chcesz, aby susz jak najdłużej zachował swoje właściwości, musi być on przechowywany w szczelnym pojemniku chroniącym przed promieniowaniem. Produkt, o którym mowa pasuje do wszystkich tych kryteriów.

Zobacz SneakGuard w akcji:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować