Silk Road 3.0 – kolejny sklep internetowy z narkotykami

Kolejny Silkroad, czyli internetowy czarny rynek z marihuaną, narkotykami i bronią powstał po upadku Silkroad 2.0. Nowa strona wykorzystuje już inną technologię niż jej poprzedniczki. Równie dużą popularnością cieszy się teraz Agora Marketplace.

Silk Road 3.0 - jedwabny szlak pozwala na zakup marihuany, narkotyków i broni poprzez internet
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Wydaje się, że Silk Road będzie otwierany na tyle notorycznie, że ludzie o nim nie zapomną. Po zamkniętym w 2013 roku Silkroad 2.0, Silkroad 3.0 jest nową zmodernizowaną wersją.

W rzeczywistości trzecia odsłona Jedwabnego Szlaku została uruchomiona kilka godzin po zamknięciu przez władze ostatniej wersji. Na nowej odsłonie goście mogą zobaczyć napis “Silk Road Reloaded“.

Podobnie jak na poprzednich stronach, Silk Road 3.0 pozwala dilerom i użytkownikom spotkać się na anonimowej platformie, gdzie decyzje o zakupie są wolne od ryzyka.

Pierwsza wersja Jedwabnego Szlaku odniosła internetowy sukces, tworząc biznes wart ponad 1mld dolarów. Silk Road był bardzo udanym biznesem, ze względu na jego zdolność do generowania około 8 milionów dolarów przychodu przez około rok, zanim wysiłki organów ścigania przyniosły zamierzony skutek.

Po drugim zamknięciu Jedwabnego Szlaku wydawało się, że jest to na tyle ryzykowny interes, że kolejne kopie nie ujrzą światła dziennego. Okazuje się jednak, że wykorzystanie nowej technologi I2P w porównaniu do sieci TOR, może wytrzymać próbę czasu, dopóki informatycy z FBI nie zechcą zlikwidować kolejnego sklepu internetowego z narkotykami i nie tylko.

Internet jest miejscem, którego nie da się upilnować. To dlatego handel narkotykami za pośrednictwem myszki i klawiatury jest tak popularny. Jednak nie ma co się dziwić, że dilerzy chcą sprzedawać takie rzeczy przez internet, skoro pierwszą sprzedaną rzeczą w internecie była marihuana.

6 KOMENTARZE
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -