- Reklama - Nasiona marihuany Dutch Passion
Strona głównaAktualnościŚwiatSilk Road 3.0 - internetowy czarny rynek narkotyków powraca

Silk Road 3.0 – internetowy czarny rynek narkotyków powraca

Podziemny rynek narkotyków i innych nielegalnych rzeczy – Silk Road powrócił do internetu i oferuje kupującym możliwość zakupu marihuany, a także szeregu innych nielegalnych substancji.

Silk Road 3.0

Internauci dowiedzieli się o powrocie mrocznego dark marketu z jednego z wątków opublikowanego w serwisie Reddit. Następnie, strona do której wejście możliwe jest jedynie przez przeglądarkę TOR została zamknięta trzy lata temu przez FBI, kiedy market był już zapełniony sprzedawcami oferującymi marihuanę, kokainę czy granatniki.

art-sr_smh2-620x349

Według dochodzenia IBTimes UK, po rejestracji na Silk Road 3.0 zobaczymy pozdrowienia od pracownika:

“Jesteśmy najbardziej znanym czarnym marketem w sieci, jednym z najstarszym i najbardziej bezpiecznym, który przetrwa próbę czasu. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz. Kiedy tu wejdziesz, należy przestrzegać zasad, a także przestrzegać odpowiednich praktyk bezpieczeństwa.

Jeśli czegoś potrzebujesz, dedykowany personel Jedwabnego Szlaku (Silk Road) i sprzedawcy specjalizujący się w każdej substancji dostarczą najwyższej jakości produkty i usługi. Spójrz na nasze fora i uzyskaj więcej informacji i poradników od naszej niesamowitej społeczności. Udanego handlu towarzyszu!”

0220silkroad09

Chociaż na stronie można znaleźć szereg nielegalnych produktów, to większość z nich jest związana z narkotykami: menu zawiera rubryki zatytułowane: Konopie indyjskie, stymulanty, leki na receptę, benzodiazepiny, ecstasy, psychodeliki i opioidy.

Pojawiają się jednak pytania, jak dużo sprzedawców jest prawdziwymi handlarzami, a ilu z nich chce tylko naciągnąć klientów. Wielu użytkowników napisało stosowne komentarze, kiedy poczuli się oszukani – oto jeden z nich:

“Sprzedawca zaproponował mi, że sprzeda tabletki po obniżonej cenie. Wtedy, w ostatniej chwili powiedział, że muszę zapłacić 30 dolarów za wysyłkę. Po tym, jak złożyłem zamówienie, nie było go on-line przez 6 dni i poprosiłem go o anulowanie zamówienia. Czy możecie mi pomóc, co z tym zrobić dalej?”

Administrator odpisał: “Myślę, że sprzedawca to oszust.”

Historia oryginalnego Silk Road

zalozyciel-tworca-silk-road-skazany-na-dozywocie

Jest mało prawdopodobne, że Silk Road 3.0 pójdzie w ślady swoich poprzednich wcieleń. Oryginalny Silk Road założony w 2011 roku, odpowiedzialny za sprzedaż nielegalnych substancji o łacznej wartości 15 milionów dolarów został zamknięty przez FBI w 2013 roku. Założyciel witryny Ross Ulbricht został aresztowany, a następnie zamknięty w więzieniu na dożywocie, bez możliwości warunkowego zwolnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama - VaporShop.pl

Najnowsze

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Mogą Cię zainteresować

Dwóch paranoicznych przemytników marihuany zadzwoniło pod 911, aby się poddać (video)

Dwóch amerykańskich przemytników marihuany złamało złotą zasadę handlu narkotykami. Będąc pod wpływem marihuany, którą...

Kanadyjski producent marihuany rozpocznie współpracę ze szwedzkim koncernem farmaceutycznym

Firma Novartis AG rozpoczęła współpracę z kanadyjską firmą produkującą konopie indyjskie, wspieraną przez miliardera...

Snoop Dogg zebrał ponad 40 milionów dolarów na inwestowanie w marihuanę

Snoop Dogg jest synonimem konopi indyjskich, a jego pasja do marihuany rośnie z dnia...

Izrael dekryminalizuje marihuanę. Jej posiadanie nie jest już przestępstwem

Ustawa dotycząca dekryminalizacji marihuany  w Izraelu, została zatwierdzona w pierwszym czytaniu. Projekt ustawy, który...