- Reklama -
Banner

Silk Road 3.0 – internetowy czarny rynek narkotyków powraca

Podziemny rynek narkotyków i innych nielegalnych rzeczy – Silk Road powrócił do internetu i oferuje kupującym możliwość zakupu marihuany, a także szeregu innych nielegalnych substancji.

Silk Road 3.0

Internauci dowiedzieli się o powrocie mrocznego dark marketu z jednego z wątków opublikowanego w serwisie Reddit. Następnie, strona do której wejście możliwe jest jedynie przez przeglądarkę TOR została zamknięta trzy lata temu przez FBI, kiedy market był już zapełniony sprzedawcami oferującymi marihuanę, kokainę czy granatniki.

art-sr_smh2-620x349

Według dochodzenia IBTimes UK, po rejestracji na Silk Road 3.0 zobaczymy pozdrowienia od pracownika:

“Jesteśmy najbardziej znanym czarnym marketem w sieci, jednym z najstarszym i najbardziej bezpiecznym, który przetrwa próbę czasu. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz. Kiedy tu wejdziesz, należy przestrzegać zasad, a także przestrzegać odpowiednich praktyk bezpieczeństwa.

Jeśli czegoś potrzebujesz, dedykowany personel Jedwabnego Szlaku (Silk Road) i sprzedawcy specjalizujący się w każdej substancji dostarczą najwyższej jakości produkty i usługi. Spójrz na nasze fora i uzyskaj więcej informacji i poradników od naszej niesamowitej społeczności. Udanego handlu towarzyszu!”

0220silkroad09

Chociaż na stronie można znaleźć szereg nielegalnych produktów, to większość z nich jest związana z narkotykami: menu zawiera rubryki zatytułowane: Konopie indyjskie, stymulanty, leki na receptę, benzodiazepiny, ecstasy, psychodeliki i opioidy.

Pojawiają się jednak pytania, jak dużo sprzedawców jest prawdziwymi handlarzami, a ilu z nich chce tylko naciągnąć klientów. Wielu użytkowników napisało stosowne komentarze, kiedy poczuli się oszukani – oto jeden z nich:

“Sprzedawca zaproponował mi, że sprzeda tabletki po obniżonej cenie. Wtedy, w ostatniej chwili powiedział, że muszę zapłacić 30 dolarów za wysyłkę. Po tym, jak złożyłem zamówienie, nie było go on-line przez 6 dni i poprosiłem go o anulowanie zamówienia. Czy możecie mi pomóc, co z tym zrobić dalej?”

Administrator odpisał: “Myślę, że sprzedawca to oszust.”

Historia oryginalnego Silk Road

zalozyciel-tworca-silk-road-skazany-na-dozywocie

Jest mało prawdopodobne, że Silk Road 3.0 pójdzie w ślady swoich poprzednich wcieleń. Oryginalny Silk Road założony w 2011 roku, odpowiedzialny za sprzedaż nielegalnych substancji o łacznej wartości 15 milionów dolarów został zamknięty przez FBI w 2013 roku. Założyciel witryny Ross Ulbricht został aresztowany, a następnie zamknięty w więzieniu na dożywocie, bez możliwości warunkowego zwolnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.

Mogą Cię zainteresować