- Reklama -
Banner

Rejestrując się na tę imprezę #420 można było wygrać roczny zapas marihuany

Największe doroczne obchody święta marihuany – Hippie Hill w San Francisco obchodzone są 20 kwietnia (4/20). W tym roku organizatorzy imprezy zadbali o to, aby spodziewane 15.000 gości zapamiętało tę imprezę na zawsze.

Palenie, waporyzacja oraz konsumpcja marihuany na Hippie Hill odbyła się zaledwie cztery miesiące po tym, jak Kalifornia zalegalizowała rekreacyjne wykorzystanie marihuany dla osób powyżej 21 roku życia.

Udział w imprezie Hippie Hill co roku jest bezpłatny i otwarty dla osób powyżej 18 roku życia. Przed wejściem uczestnicy są jednak proszeni o rejestrację online i przesłanie dowodu potwierdzającego wiek osoby.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Gwarantowane nagrody

DSC03157
fot. 420hippiehill.com

Pierwsze 5000 zarejestrowanych osób otrzymało limitowaną koszulkę Hippie Hill, a 10.000 osób dostało unikatową smyczkę.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 9:00 i oficjalnie zakończyła się o godzinie 17.00. Na scenie pojawią się DJ-e i muzyka na żywo, a także ekran wideo, na którym rozbrzmiewać będzie “Bud Drop” o 16:20. 4:20 to godzina, która przekształciła się w kod 420, oznaczający palenie marihuany.

Kod 420 został stworzony w 1971 roku przez pięciu nastolatków z San Rafael High School, którzy nazywali się Waldos. Mężczyźni (obecnie w wieku ~60 lat) wprowadzą na rynek swój pierwszy w historii konopny produkt – vaporizer, który powstał we współpracy z Chemistry (z wpływami przeznaczonymi na cele charytatywne). Jego oficjalna premiera będzie miała miejsce właśnie 20 kwietnia.

Do wygrania roczny zapas marihuany

420 ig 4
fot. 420hippiehill.com

Ale nowy vaporizer nie jest główną atrakcją imprezy. Co czterysta dwudziesta osoba, która zarejestruje się i kupi bilet na wydarzenie, kwalifikować się będzie do wygrania rocznego zapasu marihuany. Jedyne ograniczenie to wiek – roczny zapas trawki mogą wygrać jedynie osoby, które ukończyły 21 lat.

W poprzednich latach impreza Hippie Hill przebiegała całkiem spokojnie. W 2017 r. nie odnotowano większych szkód podczas imprezy. W 2016 roku policja dokonała ośmiu aresztowań, a jeden mężczyzna okradł dwóch nastolatków. W 2015 r. Ktoś uderzył w głowę strażnika parku butelką, dwie grupy mężczyzn okradły kilku uczestników imprezy, a policja zgłosiła pięć aresztowań. W 2014 r. Policja aresztowała 11 osób, jednak każdego roku służby mają tylko jedno ale – mnóstwo śmieci, które są zbierane przez organizatorów oraz ogromne korki drogowe na drodze prowadzącej do miejsca wydarzenia.

Zobaczcie, jak wyglądały poprzednie edycje:

2017

2016

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować