- Reklama -
Banner

Raper “The Game” współwłaścicielem przychodni z medyczną marihuaną

Spis treści

Raper “The Game” wszedł do lukratywnego przemysłu marihuany. Stał się on współwłaścicielem ambulatorium z medyczną marihuaną w Orange Country w Kalifornii.

The Game mówi: “To ambulatorium jest trochę inne, niż wszystkie inne kliniki. Jest w 100% legalne. Prawdopodobnie mamy najlepszą medyczną marihuanę na świecie.”

Game, którego prawdziwe nazwisko brzmi Jayceon Taylor, kupił udziały w The Reserve, jednej z dziesięciu licencjonowanej przychodni z medyczną marihuaną w Santa Ana.

Rozwija on również odmiany marihuany i koncentraty, które najpierw będą sprzedawane w jego Tech Center Drive, a następnie w innych licencjonowanych przychodniach.

“Naszym zadaniem jako społeczności, jest dostarczyć bezpieczny i legalny dostęp do rośliny, która ratuje życie i zmienia przyszłość,” powiedział The Game w oświadczeniu.

“U podstaw każdego rozwijającego się przemysłu stoją dobrzy ludzie, skłonni utorować drogę dla przyszłych pokoleń. The Reserve jest moją platformą mającą na celu edukację i stworzenie dostępu do lokalnie uprawianej medycyny klasy premium.”

W kwietniu tego roku The Game oficjalnie potwierdził partnerstwo z firmą G Farma Brands, która w swojej ofercie ma szeroki wybór produktów z konopi indyjskich. Firma twierdzi, że The Game przyciągnie swoimi dwoma nowymi produktami zainteresowanie konsumentów konopi.

G-Lemonade

the game marihuana

W Waszyngtonie i Kalifornii G Lemonade będzie dostępne w trzech smakach. Wszystkie będą zawierały 100mg THC i są promowane jako “płynne złoto” (Liquid Gold Cannabis Oil). Tajemnicą pozostają odmiany marihuany wykorzystane do produkcji napoju, ale wiemy jednak, że jest to mieszanka kilku gatunków. Wszystkie trzy smaki będą kosztowały trzynaście dolarów, a haj powinien utrzymywać się przez około 4-6 godzin.

G-Sticksthe-game-lemonade-cannabis-hero

Innym produktem rapera są skręcone jointy, które reklamowane są jako wysokiej jakości produkt, ze względu na trzy opcje zakupu. W każdym z jointów znajduje się 7 różnych odmian marihuany, które pozostają tajemnicą. G Stick składa się z jednego grama mieszanki siedmiu odmian, przez całą długość jointa rozciąga się pyłek, a na samym początku, jak wisienka na torcie znajduje się haszysz.

Kupując udziały w The Reserve, dołączył on do innych gwiazd w tym przemyśle, w tym do Snoop Dogg’a, Willie Nelson’a i Whoopi Goldberg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 

Mogą Cię zainteresować