- Reklama -
Banner

Raper Lil Wayne został wyrzucony z hotelu za palenie marihuany

W weekend raper Lil Wayne nagle odwołał koncert po tym, jak został wyrzucony ze swojego hotelu za palenie trawki.

W sobotę raper napisał na Twitterze, że odwołuje swój koncert w St. Louis w stanie. Według lokalnego przedstawiciela CBS, policja twierdziła, że personel hotelu wyrzucił Lil Wayne, ponieważ w jego hotelowym pokoju kłębił się dym z marihuany.

Podobno personel hotelu powiedział, że nie wyrzucił Lil Wayne’a za palenie marihuany. Po otrzymaniu pierwszego zgłoszenia hotel poprosił o otwarcie drzwi balkonowych, aby wywietrzyć pokój i usunąć dym.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Pracownicy powiedzieli, że Lil Wayne nie przestawał gadać i odmówił przewietrzenia pokoju. Wtedy nastąpił ostry spór, w wyniku którego raper został wyrzucony z hotelu Ritza-Carltona. Rzecznik policji w Clayton powiedział, że raper dobrowolnie opuścił hotel i nie został przymusowo z niego usunięty.

Źródła bliskie Wayne powiedziały, że sprawa wyglądała nieco odmiennie. Lil Wayne oskarżył recepcję o przekazywanie połączeń od obsesyjnego fana do pokoju Wayne’a. Natarczywy fan najwyraźniej wiedział, w którym pokoju znajduje się słynny raper.

W 2015 roku Lil Wayne został wyrzucony z prywatnego samolotu, kiedy oznajmił pilotowi, że on i jego ekipa chcą palić jointy podczas lotu. Pilot nie zgodził się na palenie na pokładzie, ale raper rozpalił jointa od razu po starcie. W rezultacie kapitan zawrócił samolot około 17 minut po starcie i wylądował tam, skąd przyleciał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować