- Reklama -
Banner

Raper Lil Wayne został wyrzucony z hotelu za palenie marihuany

W weekend raper Lil Wayne nagle odwołał koncert po tym, jak został wyrzucony ze swojego hotelu za palenie trawki.

W sobotę raper napisał na Twitterze, że odwołuje swój koncert w St. Louis w stanie. Według lokalnego przedstawiciela CBS, policja twierdziła, że personel hotelu wyrzucił Lil Wayne, ponieważ w jego hotelowym pokoju kłębił się dym z marihuany.

Podobno personel hotelu powiedział, że nie wyrzucił Lil Wayne’a za palenie marihuany. Po otrzymaniu pierwszego zgłoszenia hotel poprosił o otwarcie drzwi balkonowych, aby wywietrzyć pokój i usunąć dym.

Pracownicy powiedzieli, że Lil Wayne nie przestawał gadać i odmówił przewietrzenia pokoju. Wtedy nastąpił ostry spór, w wyniku którego raper został wyrzucony z hotelu Ritza-Carltona. Rzecznik policji w Clayton powiedział, że raper dobrowolnie opuścił hotel i nie został przymusowo z niego usunięty.

Źródła bliskie Wayne powiedziały, że sprawa wyglądała nieco odmiennie. Lil Wayne oskarżył recepcję o przekazywanie połączeń od obsesyjnego fana do pokoju Wayne’a. Natarczywy fan najwyraźniej wiedział, w którym pokoju znajduje się słynny raper.

W 2015 roku Lil Wayne został wyrzucony z prywatnego samolotu, kiedy oznajmił pilotowi, że on i jego ekipa chcą palić jointy podczas lotu. Pilot nie zgodził się na palenie na pokładzie, ale raper rozpalił jointa od razu po starcie. W rezultacie kapitan zawrócił samolot około 17 minut po starcie i wylądował tam, skąd przyleciał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować