- Reklama -
Banner

Przemysł legalnej marihuany potrzebuje pracowników

Teraz, Alaska, Oregon i Dystrykt Kolumbii postanowiły dołączyć do eksperymentu legalizacji marihuany w Kolorado i Waszyngtonie, a członkowie społeczności biznesowej przewidują, że przemysł marihuany ma szansę stać się zbawieniem ekonomicznym dla tysięcy pracowników w Ameryce poprzez utworzenie nowych miejsc pracy. Dwa stany które już zalegalizowały marihuanę, i 23 stany z legalną medyczną marihuaną to miejsca w których nadal potrzeba wielu pracowników do uruchomienia różnych operacji.

Potentat Bruce Nassau, który aktualnie zatrudnia 75 pracowników w różnych przychodniach w Kolorado, powiedział niedawno, że spodziewa się, że będzie musiał zatrudnić jeszcze 25 pracowników na początku roku. “To zupełnie nowy przemysł. To niesamowite jak wiele miejsc pracy stworzył“. powiedział.

Jak w każdej branży, przeciętny pracownik ma zasadnicze znaczenie dla powodzenia operacji, i firmy z marihuaną nie są wyjątkiem. Ostatnie dane z Departamentu Pracy Colorado wskazują, żę przemysł marihuany zatrudnił ponad 3500 osób w okresie tylko od stycznia do marca 2014 roku. Dodatkowo, Departament Kolorado donosi, że ponad 12.000 osób otrzymało licencje zawodowe od początku wprowadzenia rynku rekreacyjnej marihuany.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Niedawny raport z Brookings Institution powiedział, że przemysł konopi to doskonała okazja dla młodych ludzi bez wyższego wykształcenia. Większość przychodni w Kolorado oferuje pracownikom wynagrodzenie podstawowe w wysokości 10 dolarów na godzinę, podczas gdy płaca minimalna to 8 dolarów.

Kolorado to dobry przykład aby zauważyć, że w wyniku legalizacji powstaje tysiące nowych miejsc pracy o czym wkrótce przekona się Alaska i Oregon.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować