- Reklama -
Banner

Przemysł legalnej marihuany potrzebuje pracowników

Teraz, Alaska, Oregon i Dystrykt Kolumbii postanowiły dołączyć do eksperymentu legalizacji marihuany w Kolorado i Waszyngtonie, a członkowie społeczności biznesowej przewidują, że przemysł marihuany ma szansę stać się zbawieniem ekonomicznym dla tysięcy pracowników w Ameryce poprzez utworzenie nowych miejsc pracy. Dwa stany które już zalegalizowały marihuanę, i 23 stany z legalną medyczną marihuaną to miejsca w których nadal potrzeba wielu pracowników do uruchomienia różnych operacji.

Potentat Bruce Nassau, który aktualnie zatrudnia 75 pracowników w różnych przychodniach w Kolorado, powiedział niedawno, że spodziewa się, że będzie musiał zatrudnić jeszcze 25 pracowników na początku roku. “To zupełnie nowy przemysł. To niesamowite jak wiele miejsc pracy stworzył“. powiedział.

Jak w każdej branży, przeciętny pracownik ma zasadnicze znaczenie dla powodzenia operacji, i firmy z marihuaną nie są wyjątkiem. Ostatnie dane z Departamentu Pracy Colorado wskazują, żę przemysł marihuany zatrudnił ponad 3500 osób w okresie tylko od stycznia do marca 2014 roku. Dodatkowo, Departament Kolorado donosi, że ponad 12.000 osób otrzymało licencje zawodowe od początku wprowadzenia rynku rekreacyjnej marihuany.

Niedawny raport z Brookings Institution powiedział, że przemysł konopi to doskonała okazja dla młodych ludzi bez wyższego wykształcenia. Większość przychodni w Kolorado oferuje pracownikom wynagrodzenie podstawowe w wysokości 10 dolarów na godzinę, podczas gdy płaca minimalna to 8 dolarów.

Kolorado to dobry przykład aby zauważyć, że w wyniku legalizacji powstaje tysiące nowych miejsc pracy o czym wkrótce przekona się Alaska i Oregon.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

Mogą Cię zainteresować