- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Producent medycznej marihuany kupił miasto. Przekształci je w konopny raj

Firma uprawiająca medyczną marihuanę i produkująca wyroby z konopi indyjskich kupiła całe miasto w Kalifornii i zamierza przekształcić je w raj dla użytkowników marihuany.

Producent medycznej marihuany kupił miasto w Kalifornii. Przekształci je w konopny raj
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

American Green, czyli jeden z największych hodowców medycznej marihuany kupił miasto Nipton za 5 milionów dolarów. Firma będzie właścicielem 120 hektarów ziemi, w tym budynku szkolnego, hotelu, spa i marketu. Chcą także napędzać miasto energią odnawialną.

W strefie spa będzie można spróbować wody mineralnej z dodatkiem kannabidiolu (CBD), wziąć kąpiel z dodatkiem ekstraktu z konopi, który łagodzi ból i stany zapalne. Firma będzie również współpracowała z producentami, z którymi organizować będzie eventy.

“Jesteśmy podekscytowani, że stworzymy prawdziwy zielony raj”, powiedział dyrektor American Green David Gwyther w oświadczeniu dla The Time.

“Rewolucja konopi indyjskich, która tutaj się odbywa ma predyspozycje, aby w pełni zrewitalizować tutejszą społeczność w taki sam sposób, jak złoto w XIX wieku.”

- Reklama - Cannabis Light logo

Miasto Nipton zostało założone na początku XX wieku, kiedy odkrycie złóż złota spowodowało gorączkę złota. Miasto liczące około 20.000 mieszkańców leży na granicy Kalifornii i Nevady, czyli dwóch stanów, w których marihuana jest legalna.

American Green chce zainwestować 2.5 miliona dolarów w ożywienie miasta, aby uczynić je bardziej przyjaznym dla turystów i środowiska.

“Pomyśleliśmy, że pokazując realną możliwość stworzenia miasta przyjaznego dla konopi, a co za tym idzie jej niezależności energetycznej, może być inspiracją dla tutejszej ludności.”

Kup waporyzator w sklepie VapeFully

Przemysł legalnej marihuany w Stanach Zjednoczonej potrzebuje szerszej akceptacji, aby mógł w pełni wykorzystać swój potencjał. Cowen & Co., dostawca usług inwestycyjnych i bankowych prognozuje, że roczna sprzedaż marihuany w 2026 roku osiągnie 50 miliardów dolarów. W 2016 sprzedaż legalnej legalnej marihuany wyniosła 6 miliardów dolarów.

W 2016 roku mieszkańcy Kalifornii zagłosowali za legalizacją marihuany do celów rekreacyjnych. Od przyszłego roku będzie ona dostępna dla wszystkich obywateli powyżej 21 roku życia. Legalne będzie posiadanie do 28g na własny użytek i uprawa do sześciu roślin. Jej zakup bedzie możliwy w licencjonowanych placówkach.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -