- Reklama -
Banner

Prawie połowa użytkowników konopi w Kolorado poszła do pracy pod wpływem THC

Prawie połowa konsumentów konopi indyjskich poszła pod ich wpływem do pracy, w stanach takich jak Kolorado, gdzie używanie marihuany do celów rekreacyjnych jest legalne. Co więcej, około 40 procent tych pracowników twierdzi, że robi to raz w tygodniu – wskazują badania opublikowane przez Instamotor.

Chociaż wielu doświadczonych użytkowników marihuany twierdzi, że używanie jej nie wywiera żadnego wpływu na ich wydajność w pracy, to niektórzy z nich mogą być narażeni na jej utratę. Bez względu na status prawny w danym stanie, pracodawcy wymagają trzeźwości w pracy.

Wyniki najnowszych badań wskazują, że prawie połowa (48%) użytkowników marihuany była pod jej wpływem w czasie pracy.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Na pytanie – jak często chodzisz do pracy pod wpływem marihuany, 39% respondentów odpowiedziało, że co najmniej raz w tygodniu. 17% przyznało, że robi to raz w miesięcy, a 28% kilka razy w roku. Tylko 18% konsumentów trawki przyznało, że w ciągu ostatniego roku nie zdarzyło im się być w pracy pod wpływem THC.

Z tych, którzy byli w pracy po spożyciu konopi, 50% uważa, że zostałaby zwolniona z tego powodu, pomimo że prawie 3 na 4 (73%) twierdzi, że pod wpływem marihuany osiąga lepsze wyniki w swojej pracy, a 74% twierdzi, że chodzili do pracy po spożyciu marihuany, zanim jeszcze została ona zalegalizowana.

Wbrew powszechnym przekonaniom, nie każdy mieszkaniec kolorado używa konopi do celów rekreacyjnych. Departament Zdrowia Publicznego w Kolorado twierdzi, że około 13% obywateli Kolorado, którzy ukończyli 18 lat używało marihuany. Inne badania wskazują, że liczba ta może sięgać 17%.

Wyniki powyższych badań nie wskazują jednak, że połowa mieszkańców Kolorado chodzi do pracy pod wpływem marihuany. Jeśli 13% mieszkańców Kolorado używa marihuany, to 50% z nich była w pracy pod wpływem konopi, a 39% z tych 50% robi to raz w tygodniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować