- Reklama -
Banner

Praca marzenie – krytyk marihuany

Po legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych w stanie Kolorado, Denver Post zaczął rozpatrywać wnioski o pracę w kategorii krytyk marihuany. Szybko zwrócili uwagę na Jake Browne, który rozpoczął pracę w branży marihuany w 2009 roku.

Po rozpoczęciu pracy w ambulatorium medycznej marihuany, Browne pracował jako blogger, konsultant i menedżer w mediach społecznościowych. Pod koniec 2013 roku Brownie był już liderem w dostarczaniu opinii czytelnikom na temat różnych odmian. Brownie dokonał już przeglądu ponad 30 szczepów, w tym Purple Haze, Afghan Kush i Amnesia Haze.

“Zwykle co tydzień idę do innego sklepu, dostaję dany szczep i komentuję jego strukturę – to jak wygląda, jak pachnie i jak smakuje. Jest to podobna praca do tej, którą wykonują krytycy wina.”

krytyk-marihuany-ocenia-marihuane
Jake Brownie powoli wdycha dym, zwracając szczególną uwagę na zapach i smak

To coś więcej niż palenie jointa i opisywanie jego efektów. Brownie posiada system, który pozwala pomóc czytelnikom uzyskać jak najwięcej z jego opinii. “Można poczuć zapach świeżej sosny z zapachem gumy z piłki tenisowej, podczas gdy inne szczepy mają świeży, cytrusowy zapach jak mandarynki.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Poza zapachem trawki są inne czynniki, takie jak brak pleśni, błędy w hodowli czy robaki. Brownie mówi też, że w dobrych szczepach zapach powinien być mocny.

Kolorado jest w centrum uwagi jeśli chodzi o kwestię legalizacji. Konopie indyjskie odgrywają teraz bardzo ważną rolę w życiu obywateli Kolorado. Browne zdaje sobie sprawę, że inne stany i kraje obserwują i czekają na ewolucję legalnego rynku marihuany, aby uruchomić go i czerpać z niego korzyści. Do 2020 roku przemysł marihuany ma wygenerować ponad 200.000 nowych miejsc pracy.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować