- Reklama -
Banner

Poszukiwany tester medycznej marihuany. Niemiecka firma oferuje 8000 euro miesięcznie

Niemcy: Dystrybutor medycznej marihuany z Kolonii, firma Cannamedical Pharma, poszukuje “sommeliera konopi”, który będzie testował jakość medycznej marihuany.

Cannamedical Pharma pokrywa już około jednej czwartej niemieckiego zapotrzebowania na medyczną marihuanę. Oznacza to, że około co 4 gram medycznej marihuany w Niemczech jest dostarczany przez firmę Cannamedical.

Jak zwykle w przypadku produktów farmaceutycznych, zapewnienie jakości dla pacjentów ma najwyższy priorytet. W celu dalszego podnoszenia poziomu własnych produktów oraz wychodząc naprzeciw wymaganiom pacjentów, Cannamedical tworzy stanowisko sommeliera konopi.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

„Informacje zwrotne od pacjentów na temat naszych produktów od lat są jedną z najważniejszych informacji dla optymalizacji naszego własnego portfolio. Oczywiście jakość odgrywa tutaj główną rolę. […] W przyszłości będziemy uwzględniać również inne czynniki przy wyborze nowych odmian: oprócz farmaceutycznych składników aktywnych THC i CBD, także profil terpenowy, zapach i stan kwiatów, które są również istotne dla zapewnienia wysokiej jakości”, mówi Burak Seckinok, Dyrektor Sprzedaży Cannamedical Pharma.

8000 euro miesięcznie za pracę jako sommelier konopi

Dzięki specjalistycznej wiedzy sommeliera konopi, którego poszukuje Cannamedical, oferowane już odmiany medycznej marihuany zostaną ocenione i sprawdzone, a nowe odmiany będą wprowadzane na rynek na podstawie jego opinii.

Wraz z rosnącą ilością informacji i danych, czy to poprzez prace naukowe, czy opinie pacjentów, profil terpenowy w leczeniu konopiami coraz bardziej staje się przedmiotem uwagi. Cannamedical, producent z największą ofertą odmian konopi do celów medycznych w Niemczech, chce poświęcić temu obszarowi wiele uwagi w przyszłości, być może z Twoim udziałem.

Wymagania na stanowisko sommeliera konopi

Ty też możesz pomóc w wyborze odmian, które będą dostępne w niemieckich aptekach. Każdy, kto używa marihuany do celów medycznych jako pacjent w Niemczech, spełnia już pierwszy ważny warunek, aby ubiegać się o nowo ogłoszone stanowisko sommeliera konopi.

Praca sommeliera konopnego w Cannamedical Pharma koncentruje się wokół dalszego rozwoju portfolio produktów. Z jego pomocą zarówno smak, jak i jakość leków z konopi mają być utrzymywane na najwyższym poziomie. Odmiany konopi muszą być oceniane na podstawie ustalonych kryteriów, a portfolio produktów wymaga stałej kontroli jakości, którą zatrudniony sommelier ma kontrolować.

Sommelier konopny ma wspierać również firmę w doborze i zakupie leczniczych odmian konopi, a także w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Ponadto “Cannamedical Sommelier” ma zajmować się również obserwacją i analizą rynku, pisać specjalistyczne artykuły o odmianach konopi, ich uprawie i producentach oraz prowadzić działalność edukacyjną w zakresie medycznej marihuany.

Jakie cechy i umiejętności powinien mieć sommelier konopi?

Sommelier konopny musi posiadać dużą wiedzę na temat konopi indyjskich i gruntowną wiedzę na temat samej rośliny, jej terpenów i innych składników. 

Jego zmysły powinny być wyostrzone do postrzegania cech jakościowych konopi oraz opisywania ich w przystępny sposób. Do tego niezbędny jest dobry zmysł węchu i smaku. 

Powinieneś również mieć wykształcenie naukowe lub rolnicze oraz zdolność do samodzielnej, zorganizowanej pracy na własną odpowiedzialność. Mile widziane jest również wcześniejsze wykształcenie lub doświadczenie jako sommelier konopi.

Jeśli posiadasz cechy zawarte w tym opisie stanowiska i czekałeś na taką ofertę, to aplikuj na wymarzone stanowisko! Wszystkie informacje oraz pełne ogłoszenie o pracę można znaleźć tutaj: cannamedical.com/de/karriere

Zainteresowanie pracą testera medycznej marihuany jest duże, a wynagrodzenie będzie zależało od kwalifikacji.

“Możemy sobie pozwolić na wypłacanie do 100 000 euro rocznie. Wyniesie to nieco ponad osiem tysięcy euro miesięcznie – podsumował dyrektor firmy David Henn.

7 KOMENTARZE

 1. Dzień dobry jestem konsumentem THC jak i CBD od 6 lat znam bardzo dużo odmian i kaznda podkreślam kaznda ma inne zastosowania .Myślę że byłbym idealnym kandydatem to tego projektu .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 

Mogą Cię zainteresować