- Reklama -
Banner

Portal z recenzjami konopi zapłaci Ci 36,000$ za testowanie marihuany przez cały rok

Strona internetowa z recenzjami marihuany i produktów z konopi chce płacić ludziom za testowanie różnych odmian konopi, olejków CBD, produktów spożywczych i innych produktów z konopi. Osoby wybrane do pracy na w.w. stanowisku mogą otrzymać wynagrodzenie do 3000 dolarów miesięcznie (36,000 dolarów rocznie), a także otrzymywać darmowe produkty z CBD oraz marihuanę.

Portal internetowy AmericanMarijuana.org twierdzi, że szuka kogoś, kto “może palić”, ale ma również “rozległą wiedzę” na temat marihuany i produktów z konopi. Szukając osób, które będą testowały nowe produkty, właściciele portalu kontaktowali się nawet ze znanymi celebrytami, takimi jak Snoop Dogg.

58-letni Dwight Blake z Westbury w stanie Nowy Jork, który koordynuje poszukiwania, powiedział, że “wszyscy szaleją na punkcie palenia trawki, a zarabianie na tym pieniędzy jest jeszcze bardziej kuszącą możliwością.

- Reklama -
Growbox.pl - sklep z akcesoriami do uprawy roślin

W ramach pensji recenzenci mogą otrzymać wynagrodzenie na poziomie 3,000 dolarów miesięcznie oraz cały zestaw gadżetów związanych z używaniem konopi.

Dwight Blake dodał w wywiadzie dla TheSun: „Produkty z konopi, które będą mogli wypróbować, to różne odmiany marihuany, produkty spożywcze z kannabinoidami oraz olejki CBD.”

“Będą mogli spróbować wszystkiego, co jest popularne na rynku”

AmericanMarijuana.org szuka kogoś, kto uważa się za osobę wpływową w branży legalnych konopi indyjskich. Chętni muszą mieć ukończone 18 lat oraz mieszkać w Kanadzie lub w jednym ze stanów w USA, w którym używanie marihuany do celów rekreacyjnych jest legalne. Chętni muszą złożyć CV oraz krótką biografię wraz z opisem swoich doświadczeń z konopiami. Firma prosi także o link do 60 sekundowego nagrania video wyjaśniającego, dlaczego kandydat jest pasjonatem konopi.

Na koniec firma prosi uczestników o podanie sześciu slangowych określeń marihuany. Aby uzyskać wiecej informacji na temat tej oferty pracy, kliknij TUTAJ.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować