- Reklama -
Banner

Portal randkowy dla palaczy marihuany

Spis treści

Internet wyprodukował już prawie każdą randkową niszę. Od portali randkowych dla homoseksualistów do portali randkowych dla zwierząt (serio), a to dlatego, że na portale randkowe dla niszowych społeczności jest spore zapotrzebowanie.

Oczywiście, wraz ze wzrostem liczby krajów i stanów, które zalegalizowały marihuanę, nadszedł czas aby połączyć miłośniczki gandzi i koneserów marihuany płci męskiej. Nowy portal rankdowy Cannabis Met Now zamierza połączyć fanów konopi indyjskich na całym świecie za pośrednictwem strony internetowej.

Dlaczego taka strona jest potrzebna? Ponieważ na zwykłych serwisach randkowych można owijać w bawełnę i nawijać makaron na uszy, ale w dalszym ciągu nie wiadomo: czy ona pali? Cannabis Met Now rozwiązuje ten problem. To strona tylko dla miłośników marihuany.

Znalezienie odpowiedniej drugiej połówki, która też pali jest żmudnym zadaniem i szybko staje się frustrujące, kiedy nie możesz w szybki sposób dowiedzieć się czy zapali z Tobą jointa. Te dni już minęły. Przemysł marihuany dopiero zaczyna się rozwijać a już rozwiązał wiele problemów palaczy.

Sprawdźcie zapowiedź Cannabis Met Now:

Zobacz też:

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -

Mogą Cię zainteresować