Policjanci publicznie rozbierają mężczyznę w poszukiwaniu marihuany

Ulice pełne są umundurowanych łotrów, którzy przeszukują normalnych obywateli w poszukiwaniu narkotyków i marihuany. Te podstępne taktyki prowadzą do aresztowań wielu osób które posiadają małe ilości marihuany. Jednakże, w stanie Maryland policjanci korzystają z takich przywilejów aby uwolnić miasto od palaczy marihuany –  zmuszają do publicznego rozbierania się i seksualnie napadają lokalnych mieszkańców.

To jest powód, dla którego mieszkaniec Jermaine Lyon złożył pozew przeciwko departamentu policji. Twierdzi on, że w lecie 2013 roku jadąc na rowerze do parku, bez podania przyczyny zatrzymał go policjant przed sklepem. To właśnie tam policjant zaczął wypytywać go czy jest on w posiadaniu nielegalnych substancji.

Chociaż Lyon zrobił to, co ktoś w obliczu tej sytuacji powinien zrobić czyli zaprzeczać, jednak to nie powstrzymało policjanta przed przystąpieniem do przeszukania. Przeszukiwanie było zbyt ofensywne, ponieważ oficer ściągnął spodnie zatrzymanego do kostek i zaczął przeszukiwanie jego krocza i okolic odbytu na chodniku pośród tłumu przerażonych gapiów.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Co ciekawe, policjant który prowadził przeszukanie nie znalazł żadnych narkotyków podczas przeszukiwania jego miejsc intymnych. Dokumenty sądowe wskazują, że prokurator został zmuszony do odwołania oskarżenia przeciwko Lyonowi z powodu błędu policji.

W pozwie który został złożony w Sądzie Okręgowym w mieście Baltimore zostało zawarte, że Jermaine Lyons żąda odszkodowania za straty moralne za naruszenie jego praw obywatelskich.

Jak długo cywilizowane kraje będą miały bezsensowną politykę narkotykową? Należy złożyć broń i gumowe rękawice, to tylko marihuana!

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować