Dołącz do nas

Kryminalne

Policja zabezpieczyła ponad 160kg marihuany. Zatrzymany spał w namiocie obok zbiorów

140 kilogramów marihuany zabezpieczone w Kielcach

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, w jednym z budynków w miejscowości Busko-Zdrój zabezpieczyli ponad 22 kilogramy marihuany. W tej sprawie policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, a w toku dalszych ustaleń zatrzymali dwóch kolejnych mężczyzn i 140 kilogramów marihuany.

Policjanci z KWP w Kielcach zabezpieczyli 22 kilogramy marihuany gotowej do dystrybucji oraz sprzęt do uprawy konopi indyjskich. Zatrzymany 46-latek spędzał dużo czasu przy obróbce konopi, a na miejscu pracy miał rozłożony namiot, dzięki czemu w miejscu prowadzenia nielegalnej działalności mógł nocować, a procederem zajmować się w wolnym czasie.

Reklama Susz CBD Sklep

W wyniku prowadzonego dochodzenia, następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 29-latka i 30-latka. Obaj są mieszkańcami Kielc i są powiązani z tą sprawą. W toku kolejnych ustaleń, policjanci dotarli do następnego magazynu marihuany, której obróbką zajmowali się zatrzymani.

Funkcjonariusze KWP w Kielcach zabezpieczyli 140 kilogramów częściowo wysuszonych konopi indyjskich, których wartość wycenia się na 4 miliony złotych.

KWP w Kielcach twierdzi, że jest to największa do tej pory zabezpieczona ilość marihuany i jedna z największych w kraju. Wszystkim trzem zatrzymanym za wytwarzanie środków odurzających grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl


Opublikowany

dnia

5 komentarzy

5
Skomentuj artykuł!

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na komentarze
0 Obserwujących
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętsze komentarze
  Subskrybuj temat  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
master
Gość
master

Taka ilość a taka amatorka

Hans
Gość
Hans

Tyle dobra na zmarnowanie…

Michał
Gość
Michał

czyli ktoś sie rozpruł jeżeli po zatrzymaniu pana na drugi dzień ogarneli drugą miejscówke :/ szkoda mi takich ludzi …………

maciejak8731
Użytkownik
maciejak8731

Troskliwy hodowca 😁

Popularne