Dołącz do nas

Kryminalne

Policja zabezpieczyła ponad 160kg marihuany. Zatrzymany spał w namiocie obok zbiorów

140 kilogramów marihuany zabezpieczone w Kielcach

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, w jednym z budynków w miejscowości Busko-Zdrój zabezpieczyli ponad 22 kilogramy marihuany. W tej sprawie policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, a w toku dalszych ustaleń zatrzymali dwóch kolejnych mężczyzn i 140 kilogramów marihuany.

Policjanci z KWP w Kielcach zabezpieczyli 22 kilogramy marihuany gotowej do dystrybucji oraz sprzęt do uprawy konopi indyjskich. Zatrzymany 46-latek spędzał dużo czasu przy obróbce konopi, a na miejscu pracy miał rozłożony namiot, dzięki czemu w miejscu prowadzenia nielegalnej działalności mógł nocować, a procederem zajmować się w wolnym czasie.

W wyniku prowadzonego dochodzenia, następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 29-latka i 30-latka. Obaj są mieszkańcami Kielc i są powiązani z tą sprawą. W toku kolejnych ustaleń, policjanci dotarli do następnego magazynu marihuany, której obróbką zajmowali się zatrzymani.

Funkcjonariusze KWP w Kielcach zabezpieczyli 140 kilogramów częściowo wysuszonych konopi indyjskich, których wartość wycenia się na 4 miliony złotych.

KWP w Kielcach twierdzi, że jest to największa do tej pory zabezpieczona ilość marihuany i jedna z największych w kraju. Wszystkim trzem zatrzymanym za wytwarzanie środków odurzających grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Opublikowany

dnia

5 komentarzy
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
5 Comments
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
master
master
1 rok temu

Taka ilość a taka amatorka

Hans
Hans
1 rok temu

Tyle dobra na zmarnowanie…

Michał
Michał
1 rok temu

czyli ktoś sie rozpruł jeżeli po zatrzymaniu pana na drugi dzień ogarneli drugą miejscówke :/ szkoda mi takich ludzi …………

maciejak8731
maciejak8731
1 rok temu

Troskliwy hodowca ?

Popularne