Policja zabezpieczyła ponad 160kg marihuany. Zatrzymany spał w namiocie obok zbiorów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, w jednym z budynków w miejscowości Busko-Zdrój zabezpieczyli ponad 22 kilogramy marihuany. W tej sprawie policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, a w toku dalszych ustaleń zatrzymali dwóch kolejnych mężczyzn i 140 kilogramów marihuany.

140 kilogramów marihuany zabezpieczone w Kielcach
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

uprawa marihuany w kielcach

Policjanci z KWP w Kielcach zabezpieczyli 22 kilogramy marihuany gotowej do dystrybucji oraz sprzęt do uprawy konopi indyjskich. Zatrzymany 46-latek spędzał dużo czasu przy obróbce konopi, a na miejscu pracy miał rozłożony namiot, dzięki czemu w miejscu prowadzenia nielegalnej działalności mógł nocować, a procederem zajmować się w wolnym czasie.

namiot przy uprawie marihuany

W wyniku prowadzonego dochodzenia, następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 29-latka i 30-latka. Obaj są mieszkańcami Kielc i są powiązani z tą sprawą. W toku kolejnych ustaleń, policjanci dotarli do następnego magazynu marihuany, której obróbką zajmowali się zatrzymani.

140 kilogramów marihuany w kielcach

Funkcjonariusze KWP w Kielcach zabezpieczyli 140 kilogramów częściowo wysuszonych konopi indyjskich, których wartość wycenia się na 4 miliony złotych.

susz konopi indyjskich zabezpieczony w kielcach

KWP w Kielcach twierdzi, że jest to największa do tej pory zabezpieczona ilość marihuany i jedna z największych w kraju. Wszystkim trzem zatrzymanym za wytwarzanie środków odurzających grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

5 KOMENTARZE
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -