- Reklama -
Banner

Policja zabezpieczyła ponad 160kg marihuany. Zatrzymany spał w namiocie obok zbiorów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, w jednym z budynków w miejscowości Busko-Zdrój zabezpieczyli ponad 22 kilogramy marihuany. W tej sprawie policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, a w toku dalszych ustaleń zatrzymali dwóch kolejnych mężczyzn i 140 kilogramów marihuany.

uprawa marihuany w kielcach

Policjanci z KWP w Kielcach zabezpieczyli 22 kilogramy marihuany gotowej do dystrybucji oraz sprzęt do uprawy konopi indyjskich. Zatrzymany 46-latek spędzał dużo czasu przy obróbce konopi, a na miejscu pracy miał rozłożony namiot, dzięki czemu w miejscu prowadzenia nielegalnej działalności mógł nocować, a procederem zajmować się w wolnym czasie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

namiot przy uprawie marihuany

W wyniku prowadzonego dochodzenia, następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 29-latka i 30-latka. Obaj są mieszkańcami Kielc i są powiązani z tą sprawą. W toku kolejnych ustaleń, policjanci dotarli do następnego magazynu marihuany, której obróbką zajmowali się zatrzymani.

140 kilogramów marihuany w kielcach

Funkcjonariusze KWP w Kielcach zabezpieczyli 140 kilogramów częściowo wysuszonych konopi indyjskich, których wartość wycenia się na 4 miliony złotych.

susz konopi indyjskich zabezpieczony w kielcach

KWP w Kielcach twierdzi, że jest to największa do tej pory zabezpieczona ilość marihuany i jedna z największych w kraju. Wszystkim trzem zatrzymanym za wytwarzanie środków odurzających grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

5 KOMENTARZE

 1. czyli ktoś sie rozpruł jeżeli po zatrzymaniu pana na drugi dzień ogarneli drugą miejscówke :/ szkoda mi takich ludzi …………

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować