- Reklama -
Banner

Piotrków: 13-letni diler rozprowadzał zioło na dzielnicy. Wsypali go 14 i 15-letni klienci

Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzy małoletnie osoby, które zajmowały się rozprowadzaniem marihuany oraz posiadały ją przy sobie. Z uwagi na wiek zatrzymanych, o ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

28 października 2022 roku podczas patrolu, piotrkowscy wywiadowcy na jednym z parkingów zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem zestresowania.

Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili zawartość saszetki jednego z nich, gdzie odnaleźli susz roślinny. Drugi z chłopaków zakazaną substancję ukrył w kieszeni spodni. Obaj zostali zatrzymani, a zabezpieczony susz po sprawdzeniu testerem narkotykowym dał wynik pozytywny i potwierdził, że są to konopie indyjskie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Łącznie policjanci zabezpieczyli 1,5 grama suszu konopi indyjskich. Policjanci ustalili też, od kogo nieletni zakupili susz roślinny. Okazało się, że nielegalną substancję sprzedał im 13-letni piotrkowianin, który podzielił los kolegów. Za popełnione czyny cała trójka trafi przed oblicze sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym ich losie.

13-latek odpowie za uczestniczenie w obrocie środków odurzających oraz udzielenie nieletnim środka odurzającego. 14-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, a 15-latek dodatkowo za udostępnianie zakazanej substancji. Sprawa ma charakter rozwojowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować