- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Piotrków: 13-letni diler rozprowadzał zioło na dzielnicy. Wsypali go 14 i 15-letni klienci

Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzy małoletnie osoby, które zajmowały się rozprowadzaniem marihuany oraz posiadały ją przy sobie. Z uwagi na wiek zatrzymanych, o ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

13-letni diler z Piotrkowa
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

28 października 2022 roku podczas patrolu, piotrkowscy wywiadowcy na jednym z parkingów zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem zestresowania.

Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili zawartość saszetki jednego z nich, gdzie odnaleźli susz roślinny. Drugi z chłopaków zakazaną substancję ukrył w kieszeni spodni. Obaj zostali zatrzymani, a zabezpieczony susz po sprawdzeniu testerem narkotykowym dał wynik pozytywny i potwierdził, że są to konopie indyjskie.

Łącznie policjanci zabezpieczyli 1,5 grama suszu konopi indyjskich. Policjanci ustalili też, od kogo nieletni zakupili susz roślinny. Okazało się, że nielegalną substancję sprzedał im 13-letni piotrkowianin, który podzielił los kolegów. Za popełnione czyny cała trójka trafi przed oblicze sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym ich losie.

13-latek odpowie za uczestniczenie w obrocie środków odurzających oraz udzielenie nieletnim środka odurzającego. 14-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, a 15-latek dodatkowo za udostępnianie zakazanej substancji. Sprawa ma charakter rozwojowy.

- Reklama - Cannabis Light logo
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -