- Reklama -
Banner

Pies dołącza do zatrzymanych. Kładzie się na polecenie policjanta

Z pozoru zwyczajne zatrzymanie za posiadanie narkotyków w szybkim tempie obiegło całą Brazylię z powodu posłusznego i bardzo bystrego psa, który słysząc polecenie funkcjonariuszy “leżeć”, dołączył do podejrzanych, którzy już leżeli na ziemi.

Akcja policji i wojska odbywała się w dzielnicy Rio de Janeiro Vargem Grande. Podczas zatrzymania władze zabezpieczyły kokainę, marihuanę, a także wagi i broń palną.

Rzecznik policji Filippo Valdez powiedział Central European News, że pies szczekał na policjantów prowadzących zatrzymanie, ale kiedy jego właściciel usłyszał polecenie leżeć, on również położył się na ziemi.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Psi psycholog powiedział, że fotografia leżącego psa świadczy o jego nieagresji i braku poczucia zagrożenia z jego strony poprzez wystawienie podbrzusza na potencjalny atak (policjantów i żołnierzy). Pies również odwrócił głowę od “intruzów” co potwierdza brak agresji z jego strony.

Poza tym, że historia jest całkiem zabawna, to trzeba przyznać, że pies zachował się całkiem sprytnie, biorąc pod uwagę, że gdyby policjant poczuł się zagrożony mógłby go zastrzelić.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować