PenSimple: Innowacyjny grinder do mielenia marihuany

0
4646

Legalizacja marihuany w wielu miejscach na świecie sprawiła, że innowacyjni konstruktorzy mogą konstruować nowe urządzenia pomocne konsumentom marihuany. Tym razem opiszemy kolejny innowacyjny młynek do kruszenia suszu.

PenSimple swoją nazwę zawdzięcza swojemu wyglądowi, ponieważ wygląda on jak duży długopis. Jego nieskomplikowany kształt sprawia, że można go wsadzić do kieszeni i nie przeszkadza on w poruszaniu się, jak to bywa z tradycyjnymi młynkami.

 

Czym wyróżnia się PenSimple?

  • Wsadzenie do niego suszu zajmuje praktycznie kilka sekund
  • Pozwala na bezpieczne przechowywanie i transportowanie
  • Zabezpiecza susz przed przypadkowym rozsypaniem, ponieważ żeby wydobyć zmielone ziółko wystarczy tylko nacisnąć przycisk, a nie odkręcać młynek
  • Pozwala wsypać susz dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz
  • Pionowa konstrukcja zapewnia większą komorę mielenia

PenSimple jest wykonany z aluminium lotniczego i posiada anodowane wykończenie, dzięki czemu jest lekki i wytrzymały. Został on zaprojektowany z myślą o żywicznych odmianach, dzięki czemu czyszczenie go z żywicy nie sprawi większego problemu.pen-simple-mlynek-grinder-marihuana

Jak każdy elektryczny młynek posiada on baterię, która wystarczy na 50-100 mieleń pełnego pojemniczka suszu. Pełny pojemnik wystarcza na przechowanie około 3g marihuany.

Jeśli więc nie lubisz lepkich palców od kruszenia suszu, wkurza cię rozsypany susz z tradycyjnego młynka lub chcesz zrobić komuś ciekawy prezent, powinieneś zobaczyć jak działa PenSimple!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj