PenSimple: Innowacyjny grinder do mielenia marihuany

0
4016

Legalizacja marihuany w wielu miejscach na świecie sprawiła, że innowacyjni konstruktorzy mogą konstruować nowe urządzenia pomocne konsumentom marihuany. Tym razem opiszemy kolejny innowacyjny młynek do kruszenia suszu.

maxresdefault 3
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

PenSimple swoją nazwę zawdzięcza swojemu wyglądowi, ponieważ wygląda on jak duży długopis. Jego nieskomplikowany kształt sprawia, że można go wsadzić do kieszeni i nie przeszkadza on w poruszaniu się, jak to bywa z tradycyjnymi młynkami.

 

Czym wyróżnia się PenSimple?

  • Wsadzenie do niego suszu zajmuje praktycznie kilka sekund
  • Pozwala na bezpieczne przechowywanie i transportowanie
  • Zabezpiecza susz przed przypadkowym rozsypaniem, ponieważ żeby wydobyć zmielone ziółko wystarczy tylko nacisnąć przycisk, a nie odkręcać młynek
  • Pozwala wsypać susz dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz
  • Pionowa konstrukcja zapewnia większą komorę mielenia

PenSimple jest wykonany z aluminium lotniczego i posiada anodowane wykończenie, dzięki czemu jest lekki i wytrzymały. Został on zaprojektowany z myślą o żywicznych odmianach, dzięki czemu czyszczenie go z żywicy nie sprawi większego problemu.pen-simple-mlynek-grinder-marihuana

Jak każdy elektryczny młynek posiada on baterię, która wystarczy na 50-100 mieleń pełnego pojemniczka suszu. Pełny pojemnik wystarcza na przechowanie około 3g marihuany.

- Reklama - Cannabis Light logo

Jeśli więc nie lubisz lepkich palców od kruszenia suszu, wkurza cię rozsypany susz z tradycyjnego młynka lub chcesz zrobić komuś ciekawy prezent, powinieneś zobaczyć jak działa PenSimple!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments