- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Paznokcie z marihuaną – nowy trend obiega cały świat

Być może słyszeliście o nowym manicure’owym szale, który stał się hitem – WeedNails. Ale tym razem nie mówimy o zdjęciach lub naklejkach z marihuaną na paznokcie, lub o liściach gandzi malowanych na paznokciach. Mamy na myśli zmielone liście i kwiaty marihuany, które zatopione są w żelowych lub akrylowych tipsach.

CanniMani Evon
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Chociaż nie ma pewności, gdzie powstał pomysł na WeedNails, to trend już rozszedł się po całym świecie. Instagramersi i entuzjaści zarówno konopi jak i paznokci, prezentują swoje konopne paznokcie na całym świecie. Dla wielu kobiet na całym świecie wykonanie takiego manikiuru jest niewykonalne w legalnych zakładach i muszą korzystać z pomocy kosmetyczek działających w szarej strefie.

20170206_211227-1-1024x982 cannimani-evon img_8831
paznokcie-z-marihuana
Kristina, technik paznokci z Kalifornii zrobiła swój pierwszy konopny manikiur zaledwie kilka tygodni temu.

“Moja klientka bardzo go chciała. Przyniosła ze sobą zioło i oderwałyśmy z niego kawałki. Umieściłam je pod akrylem i przykryłam złotym brokatem, a następnie umieściłam kolejną warstwę akrylu na górze. Od tego czasu otrzymałam wiele próśļ o wykonanie takiego manikiuru, więc prawdopodobnie będę to jeszcze robiła wykorzystując inne wzorki.”

paznokcie-mariuhana

- Reklama - Cannabis Light logo

“Marihuana jest tutaj legalna, ale nie mogę pobierać opłaty za tę usługę, bo będę musiała płacić podatek federalny za produkty z konopi indyjskich. Zadzwoniłam do kilku prawników, aby się upewnić. Jest to delikatna kwestia, więc musiałam zadzwonić i zapytać o kwestię legalności.”

paznokcie-z-marihuana-2

screenshot_2017-02-07-08-05-34

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Podobają się Wam paznokcie z zatopionymi w nich konopiami? A może nasze czytelniczki już zrobiły taki manikiur? Dajcie znać w komentarzach

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -