Paczka z marihuaną roztrzaskała psią budę. 12 kg zioła było warte 10 tys. dolarów

Paczka z marihuaną, która dosłownie spadła z nieba, roztrzaskała budę Hulka, owczarka niemieckiego. Według policji do zdarzenia doszło przypadkiem w trakcie szmuglowania narkotyków na granicy USA i Meksyku.

paczka z marihuana spadla z nieba na psia bude
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Maya Donelly, właścicielka psa, którego buda nie przetrwała spotkania z 12 kg marihuany, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Zaskoczenia nie ukrywała też lokalna policja – jej szef powiedział, że dotychczas nie spotkał się ze spadającą paczką zioła.

Prawdopodobnie była ona częścią większego transportu – przemytnicy szmuglowali narkotyki dronem albo lekkim samolotem. Jej wartość wyceniono na 10 tys. dolarów i jak na razie pozostaje w policyjnym depozycie. Niestety, nikt nie sfinansuje naprawy wyrządzonej szkody – Donelly nie mogą liczyć na “znaleźne”. Właściciele Hulka są zmuszeni do zakupu nowej budy, z czego podobno pies jest wyjątkowo zadowolony. Jak twierdzi pani Donelly, nie przepadał za tą zniszczoną przez paczkę. Kto wie, może to on zamówił towar podobnie jak Ramona, suczka Kory.

źródło: hyperreal.info

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -