>>>>> www.pestkomania.pl <<<<<

OFERTA

Pestkomania.pl to sklep dla prawdziwych koneserów. W naszej ofercie znajdziecie najbardziej wyszukane pozycje kolekcjonerskie. Nasi klienci mają w czym wybierać. Posiadamy w ofercie produkty, aż 60 różnych producentów! Tylko u nas dostaniecie pestki lokalnych producentów – polski Syndykat. 

W Pestkomanii kupicie też bonga, vaporizery, pudełka i inne akcesoria, które uczynią życie kolekcjonera łatwiejszym i przyjemniejszym. Oferujemy najniższe ceny, liczne promocje, gratisy i gwarancję dyskrecji.

UNIKATOWE PRODUKTY

Nasza starannie przygotowana oferta zawiera kolekcje z całego świata wraz z pozycjami nagradzanymi na największych targach branżowych nie tylko w Europie. Profesjonalne podejście i ciężka praca w ostatnich latach przyniosły efekt.

Udało nam się zdobyć zaufanie wielu uznanych na światowym rynku kolekcjonerskim firm, a dzięki temu możemy pozyskiwać do naszej oferty ciekawe i unikatowe pozycje z ich prywatnych zbiorów oraz trudno dostępne kolekcje produkowane w limitowanych edycjach. Informacje o autoryzowanej współpracy znajdziecie Państwo na stronie internetowej każdej firmy kolekcjonerskiej z którą współpracujemy i która znajduje się w naszym katalogu.

BARDZO KORZYSTNE CENY

Po co przepłacać? W naszym sklepie dostaniecie najlepsze odmiany w najlepszych cenach 🙂 

SKLEP STACJONARNY

Pestkomania.pl to sklep, który funkcjonuje od dwóch lat. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie przy ul. Librowszczyzna, gdzie mieści się również nasz sklep stacjonarny czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

W naszym sklepie oprócz pozycji do swoich unikatowych kolekcji znajdą Państwo szeroki wybór vaporizerów stacjonarnych i przenośnych najlepszych producentów ( głównie z USA) , fajek wodnych najwyższej jakości oraz szereg ciekawych akcesoriów.

NAJWYŻSZE STANDARDY

Stawiamy na jakość i profesjonalne podejście do każdego kolekcjonera, który zdecyduje się na powiększenie swoich zbiorów w naszym sklepie. Cały nasz zbiór jest przechowywany w profesjonalnych urządzeniach z elektronicznie monitorowaną stałą temperaturą oraz cyrkulacją powietrza utrzymującą wilgoć na bardzo niskim poziomie. Dzięki temu nasza kolekcja pozostaje w niezmiennie najwyższej jakości.

==================================

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i zgarniaj rabaty!

Facebook – https://www.facebook.com/pestkomania/ 

Instagram – @pestkomania.pl

Q Czy towar można odebrać osobiście?

TAK

Rate us and Write a Review

Twoja ocena dla tej firmy

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Zobacz wszystkie
  • Poniedziałek09:00 - 17:00
  • Wtorek09:00 - 17:00
  • Środa09:00 - 17:00
  • Czwartek09:00 - 17:00
  • Piątek09:00 - 17:00

Zweryfikuj tę firmę

Dodatkowe informacje

  • Sklep internetowy:Nie
  • Sklep stacjonarny:Nie