Jesteśmy nową ekipą na rynku kolekcjonerskim w Polsce .

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie na ul. Librowszczyzny, gdzie mieści się również nasz sklep stacjonarny czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W naszym sklepie oprócz pozycji do swoich unikatowych kolekcji znajdą Państwo szeroki wybór vaporizerów stacjonarnych jak i przenośnych najlepszych producentów , głównie z USA , fajek wodnych najwyższej jakości oraz szereg ciekawych produktów pozwalających uczynić życie kolekcjonera łatwiejszym i przyjemniejszym.

Pestkomania – sklep z aspiracjami

Startujemy, ale mamy aspiracje aby być profesjonalistami w dostarczaniu kolekcjonerom najwyższej jakości pozycji do swoich unikatowych zbiorów.  Nasz starannie dobrany katalog zawiera kolekcje z całego świata wraz z pozycjami nagradzanymi na największych targach branżowych nie tylko w Europie. Nasze profesjonalne podejście wypracowane ciężką pracą w ostatnich latach poskutkowało i udało nam się zdobyć zaufanie wielu uznanych firm na światowym rynku kolekcjonerskim a dzięki temu możemy pozyskiwać do naszej oferty ciekawe i nieraz unikatowe pozycje z ich prywatnych zbiorów.

Pestkomania – stawiamy na jakość i profesjonalne podejście do klienta

Dzięki bezpośrednim kontaktom uzyskaliśmy dostęp do świeżych i najnowszych pozycji z Ich katalogów a także do ciekawych unikatów produkowanych w limitowanych edycjach. Informację o autoryzowanej współpracy znajdziecie Państwo na stronie internetowej każdej firmy kolekcjonerskiej z którą współpracujemy i jest w naszym katalogu. Stawiamy na jakość i profesjonalne podejście do każdego kolekcjonera który zdecyduje się na powiększenie swoich zbiorów w naszym sklepie.Cały nasz katalog jest przechowywany w profesjonalnych urządzeniach z elektronicznie monitorowaną i stałą temperaturą oraz cyrkulacją powietrza utrzymującą wilgoć na bardzo niskim poziomie.

Rate us and Write a Review

Twoja ocena dla tej firmy

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Zobacz wszystkie
  • Poniedziałek09:00 - 17:00
  • Wtorek09:00 - 17:00
  • Środa09:00 - 17:00
  • Czwartek09:00 - 17:00
  • Piątek09:00 - 17:00

Dodatkowe informacje

  • Sklep stacjonarny:Tak
  • Sklep internetowy:Tak
  • Waporyzatory:Waporyzatory przenośne, Waporyzatory stacjonarne